Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik sokszor rosszul 32 éves szingli férfiként filmet nézni (tudom, majd mondjátok, hogy ne nézd akkor), mert szinte a legtöbb a családról, romantikáról, szerelemről szól?

Figyelt kérdés
Nekem ez fáj, mert magányos vagyok. Barátnőt meg nem tudok ,,szerezni".
2016. dec. 21. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne nézzél ilyen filmeket.
2016. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem igazán csak erről szól, illetve leírtam, hogy ez nekem nem annyira megfelelő válasz.
2016. dec. 21. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mazochista vagy, és tudatosan okozol magadnak fájdalmat, akkor meg ne panaszkodj, oké?


Tényleg nem kötelező filmet nézni. Lehet horrort vagy sci-fit, vagy más műfajú filmet is nézni.

2016. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minek nézel akkor ilyen filmeket? Nem értem..

Amúgy azt nem mondanám, hogy fáj, de nyilván eszembe jut olyankor, ha véletlenül neadjisten ilyen filmet látok, hogy jó lenne egy boldog, szerelmes párkapcsolatban lenni.


De amúgy utálom az ilyen nyálas fos filmeket, szóval kb. sose látok ilyeneket, maradok a jó kis darabolós-kaszabolós ZS kategóriás horrorfilmeknél :D

2016. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor jött ki a Bridget Jones? Na, azóta rosszul esik, hogy senki nem fogja mondani, hogy úgy szeret, ahogy vagyok. Ezek csak filmek. Előbb hidd el, hogy Elon Musk csinál magának egy vasrucit és Iron Man lesz, mint ezeket a filmeket.
2016. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor ne nézz ilyen filmeket.
2016. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De tényleg, minek nézed? Annyi jó film van... ezek meg általában nem is valami minőségiek. :DD De ha neked jólesik...


23N

2016. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elképesztően rossz filmes ízlésed van valószínűleg.


Akár a kedvenc top10, akár top25 filmjeimet nézem, nagyon kevésben van szó a romantikáról és szerelemről és amikben igen, ott is nagyon marginálisan.

2016. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nézzél sci-fit :)
2016. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyat nézz ami a bölcs, jó emberekről szól, a lelkiismeretességről. Imádom az ilyen filmeket. Csak egy példa : Mandarinok/Tangerines borzasztó jó film.
2016. dec. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!