Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddig csak egy barátnőm volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak egy barátnőm volt, az is több éve. De csak azért mert ő kezdeményezett! Nekem meg az se megy hogy meg szólitsak valakit! Zavar hogy ilyen vagyok! Nagyon tehetetlen vagyok! Hogyan tudok változni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gyakorolj tükör előtt. Nézd a reakcióidat és játssz el egy szituációt a tükör előtt.

Aztán próbaként lehet egy haverral együtt eljátszani, végül pedig élesben egy csajnál.


Figy, a lányok nem földönkívüliek, semmi baj nem fog történni, ha megszólítod őket, nem fognak megenni téged vacsira. :)

Légy bátor, határozott! :)

2016. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem szoktam erről beszélni senkinek,főleg nem egy havernak!Cikinek tartóm ezt próblémát!

Mit mondjak a kiszemeltnek?

Hogyan lehetnék határozott?

2016. dec. 24. 15:48
 3/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Határozd el magad, csináld. Csak hidd el, hogy menni fog és akkor tényleg menni fog, mert más a kisugárzásod, ha van önbizalmad. Nincs konkrét recept, hogy mit kell mondani. Valamit mondasz ami jön, mivel nem vagy fogyatékos gondolom, olyan nagy hülyeségeket nem szoktál csak úgy mondani. Meg a lányok sem várnak olyan nagy dolgokat, hogy mondjál, nincs is külön nyelv meg kézikönyv. Ha van önbizalmad, akkor egy sima invitáció is bejön, nem kell ezen rágódni.
2016. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönés után nem tudom hogy mit mondjak!

Az ismerkedésben mindig önbizalom hiányos voltam!

Hát nincsen könnyü dolgom! :(

2016. dec. 24. 16:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Változni csak úgy, ha elhatározod, hogy másmilyen leszel, végiggondolod, hogy milyen téren és mit kell változtatni és ennek megfelelően cselekszel. Nem egyik napról a másikra megy, de nem lehetetlen.

Viszont megoldás az is, ha nem változtatsz magadon, hanem kihasználod amid van. Ha csendesebb, visszahúzódóbb vagy akkor nem kell minden lányt 10 perc után elhívni valahova - most nyilván túloztam - ismerkedj meg vele kötetlenül, és ha már vagytok olyan viszonyban, akkor lehet komolyabb dolgokra is gondolni. Ekkorra mivel már nem egy teljesen idegen emberrel kell ezt megbeszélni, lehet hogy neked is könnyebb lesz. Vagy kivételesen szerencsés esetben a lány teszi meg az első lépést, akkor már nem is releváns a problémád.

2016. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szinte alig beszélek lányokkal!Max boltban a pénztárnál!Nem szoktam beszélgetést kezdeményezni,nem is tudom mit mondhatnék!Van esélyem ha ilyen nagy hátrányom van?
2016. dec. 24. 18:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs túl sok esély. A sok okoskodó hiába mondja, hogy elhatározás blablalbla. Elhatározhatod, hogy megnyered a lottót, mégse fogod :) Ha ilyen vagy, ilyennek születtél, nem fogsz tudni megváltozni
2016. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, csak annak van esélye, aki már újszülöttként felszedte az összes ápolónőt. :D


Kérdező, te meg már kiírtál legalább 20-30 ugyanilyen kérdést, nem tudom, mit vársz pontosan. Tele a net anyagokkal arról, miről és hogyan beszélj nőkkel, olvass el 3-4 érdekes cikket és egyből lesz beszédtémád. Szerezz barátokat, próbálj ki új hobbikat és lesz miről beszélned. Ha nincsenek barátaid és nők sem az életedben, akkor ne a barátnőszerzés legyen az elsődleges célod, hanem hogy legalább egy minimális szociális és kommunikációs érzéket magadra szedj.

2016. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Normális cikket nem lehet találni!

Csak a puás baromságokat!

2016. dec. 25. 15:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Az is jobb, mint itt vergődni hónapokon keresztül.
2016. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!