Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, a saját lábamon állok, egyedül élek, saját házam van, saját jövedelmem, tisztelettudó vagyok és illedelmes, mindenkivel jól kijövök, de ha ott tartok, hogy egyről a kettőre lépnék, jön a visszautasítás. Lehet, hogy sokáig húzom az időt, mivel nem ugrok fejest 3-4 hét ismerkedés után egy kapcsolatba, ez lehet a baj?
2016. dec. 24. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Először is, fiú vagy vagy lány? Vidéken laksz vagy a fővárosban? (persze ez az ügy szempontjából nem fontos csak kíváncsi vagyok).


3-4 hétig ismerkedsz,randizol valakivel?


Tudod hányan cserélnének veled ezért itt a sok magányos emberek közül? Még én is! Engem az első 10 percben dobni szoktak,ha egy kávéra meg merészelem hívni a hölgyeket...


Ja, most olvastam még egyszer a kérdésedet! Ez egy paradox abszurdum,amit írtál. Ha 3-4 hétig ismerkedsz 1 valakivel az már egy új kapcsolat kezdete...és innen sántít a dolog..

1.Te kapod a visszautasítást? Mert ezt írtad.


2.Te nem akarsz tovább lépni,mert nem ugrasz bele egy kapcsolatba. Tehát akkor te utasítod el a partnert. Ezt is Te írtad!


Ez 2 különböző dolog!

2016. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1-2 hét ismerkedés után el kell tudni dönteni, hogy lesz-e valami. Ne várj többet szerintem, mert akinek bejössz, az találkozni akar majd veled, aki meg nem, az nem.

Amúgy meg az első sorod alapján nem derül ki kb semmi a személyiségedről, mert csak anyagi hátteret és viselkedést írtál le. Az, hogy milyen ember vagy, ebből nem derül ki. A partnereidnek valószínűleg feltűnt valami.

2016. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, vidéken élek, de sokat utazom ide-oda városokba.

Igazából nem utasítom vissza, mivel ahhoz is hülye vagyok, hogy észre vegyem, ha valaki közeledik hozzám, csak szimplán annyi, hogy az első pár hétben nem úgy tekintek rá, mint egy lehetséges komoly barátnőre, csak mint egy barátra, nem értem én sem, hogy miért, de ez így van, és aztán amikor már úgy érzem, hogy tovább lehetne vinni a dolgot, akkor mintha már késő lenne.

(Amúgy azt a 3-4 hét ismerkedést ne úgy képzeljétek el, hogy minden nap találkozunk, a 3-4 hét az kb 2 randi, meg sms és telefonbeszélgetések)

Mit tudnék most így leírni magamról, amiből kicsit belelátnátok a személyiségembe?

2016. dec. 24. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Háát végül is kérdező,olyan pocakos 174cm magas jóó vidéki, 1 tyúk megsütve,mög 1 vekni kenyér típusra tippelek,de lehet tévedek.

Minden esetre erőltetni nem kell a kapcsolatot,mert az nem jó.

2016. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 schamuelson ***** válasza:
Én arra tippelnék a kiegészítő kommented alapján, hogy a jelöltjeid nem érzik az érdeklődésedet. Mivel az első hetekben csak haverkodsz velük (barátként tenkitesz rájuk), ők meg eleve komoly kapcsolatot keresnek. A szimpátia talán meg is van köztetek, de az eltérő tempó miatt lemaradsz róluk. Hm, az adott lánnyal, nővel kellene tisztáznod, akár előre, hogy ne legyen félreértés köztetek. De ez csak egy tipp a részemről.
2016. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jah, csoda, hogy egyáltalán be tudtam kapcsolni a számítógépet, ugye? Igazából a szomszéd Józsi bácsi unokáját kellett áthívnom, mert ő volt már egyszer Budapesten, és így máris okosabb, mint én, vidéki paraszt. Amúgy 2 vállalkozásom van, 185 vagyok, kenyeret még a kutyámnak se adok, hülye gyökér.
2016. dec. 24. 21:57
 7/12 anonim ***** válasza:

A pozitív kisugárzást azért mondják, mert ez az egyik meséjük, amivel a férfiakat akarják hülyíteni, s sok férfi be is veszi ezt a mesét. Az is csak egy jó duma a nőktől, hogy nekik igen is a belső, meg a humorérzék számít, meg, hogy a pasi értelmes legyen. Hidd el, ha buta vagy, de nagyon helyes arcú vagy, akkor minden nőt megba..zhatsz a világon. Ha meg intelligens vagy, meg kedves, aranyos, őszinte, tisztelettudó és becsületes, meg ronda, akkor a ronda arcod miatt vagy szüzen halsz meg, vagy fizethetsz prostiknak.


A nők a saját mentségükre, a saját érdekükben hazudgálnak mindenfélét nekünk a jó belsőről, stb-ről. De ez csak mese. :) Ne hidd el amiket mondanak, ne hagyd, hogy hülyének nézhessenek és átbasszanak a mesével a jó belsőről. A nők szarnak a jó belsődre, ha ocsmány az arcod nekik. Ha meg nagyon helyes vagy, akkor mennek veled 5 perc alatt a disco wc-jébe, hogy ba..zhasd őket. :D

2016. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sztem a 3-4hétben az a 2-3tali sztem kevés mégha közben sms-t is vâltotok!Egyépként màr a 2tali utàn sem érzel semmit a másik irànt az nem baj majd jön egy làny aki majd levesz a làbadrol az első tAlàlkozàsotok utàn !Sztem csak egyszerűen vagy nem volt szerencséd pl akivel talàlkoztàl màsba lett szerelmes ha esetlek màssal is ismerkedett mert van ilyen vagy nem talàltad meg az
2016. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem talàltad meg azt a lànyt akire az első találkozásnal azt érezted hogy te szeretnél vele többet talizni és megismerni később meg komoly kapcsolatot!
2016. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt első találkozáskor érezni kellene? Hát akkor ezt még valóban nem találtam meg.
2016. dec. 24. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!