Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Róbert dávid kérdése:

Miért nem tetszem egy nőnek se, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
a külsőmmel nem találok gondot , lehet a stílusommal van valami ,elég stresszelős típus vagyok , kicsit antiszoc de lehetne rosszabb is azért a szem kontaktust tartom az emberekkel. mikor a villamoson vagy metrón vagyok úgy érzem ha nézek egyre vissza se néz mert csúnyának talál ezt lehet mondjuk csak beképzelem. 25/F
2016. aug. 7. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsősorban aszoc vagy, nem antiszoc.


Sok mindentől függ, lehet csúnya vagy, vagy taszító a külsőd, illetve lehet tök átlagos vagy, azaz semmi pluszod nincs, ezért elnéznek feletetted. Lehet a viselkedésed az emberek előtt/között a hunyó. Udvarolni hogyan szoktál, és szoktál-e egyáltalán. Aki nem modell, annak kezdeményeznie kell, nem csinálhatja azt, hogy csak nézelődik és hátha megtetszik valakinek. Lehet pont egy olyan lány számára vagy vonzó aki fél kezdeményezni, nem mutatja ki a tetszését, de ha feltételezzük szóba elegyednétek már lehetne valami.

Ezt tartsd észbe, senki sem elérhetetlen, ha "kategóriádon belül" próbálsz csajozni, és jól megdolgozod a csajt, szerintem sikerülhet.

2016. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szevasz. Gondolom magadnak nem vagy csúnya, vagy férfi szemmel, de az becsap, az egy dolg ha magaddal elégedett vagy, de a nőknek nem, aza lényeg hogy a nőknek legalább átlagos ne legyél. úgy tudod meg hogy átlagos vagy e, vagy sem ha kiraksz egy képet és nézd meg a reakciót.
2016. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!