Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-50-es egyedülálló férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50-es egyedülálló férfiak, milyen célból ismerkednétek nővel, mire vágytok?

Figyelt kérdés
Légyszi csak olyan írjon, akire ez igaz. Első sorban olyanokra vagyok kíváncsi aki még nős sem volt, de elváltak is írjanak. Kort is írjatok ki. Köszi
2016. dec. 24. 23:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bármilyen, akár házasság is, de egy baráti kapcsolat is jól jönne...

42 f.

2016. dec. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy hosszabb házasságon vagyok túl, felnőtt gyerekeim vannak. Esküvőt és gyereket már nem szeretnék. Én a szabadidő hasznos és kellemes eltöltésére keresek kapcsolatot (bár ez kicsit túlzás, hogy keresek, nem sokat teszek érte). Nem szexközpontút, viszont igényelem a testközelséget. Apáskodó jellem vagyok (néha talán túlságosan is), ezért a fiatalabb korosztály a célcsoportom.

50 meg egy pici.

2016. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok elvált, de gyerekes anyucit keresnék, utolsó kapcsolatnak. Nem valószínű, hogy újra megnősülnék.

38F

2016. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretek mindig egyedül lenni. Hétvégi közös programok.

Összeköltözésben, vagyonközösségben nem vagyok érdekelt.

54F Voltam már nős.

2016. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43, elváltam hosszú házasság után, most csak elfogadom ami jön. Direkt nem tűzök ki célt, legfeljebb azt, hogy tapasztalatokat gyűjtsek.
2016. dec. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!