Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy lány, és én is neki, de zavar a származása?

Figyelt kérdés
Nem akarok provokálni.Van egy lány aki tetszik,és én is neki ( havertól tudom hogy belém van bolondulva). Viszont ő sváb,ami engem zavar.Elismerem van bennem sovinizmus,ugyanis olyan iskolai környezetben nőttem fel,ahol gyakran mondták a barátaim hogy a németek,német származásúak milyen rossz emberek stb.Igaz ezeknek már 10 éve,de még ma is befolyásolja a véleményemet,meg jártam kint Németországban,ahol tapasztaltam negatív dolgokat a németekkel szemben.Meg sokat mondták hogy a svábok is milyenek.A lánynak feltűnt hogy valami megváltozott,mert már nem keresem a társaságát,elzárkóztam tőle,de egyben zavar hogy rossz embernek érzem magam,hogy valakit ennyire elutasítok,csak mert egykoron máshonnan jöttek a ősei.És nem tudom mit tegyek,mert tetszik a lány,meg kedves,de megbántani se akarom,de a környezet amiben felnőttem,még ma is hatással van rám
2016. dec. 26. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Sváb származás zavar? Azt hittem cigány... Na, az zavarhatna. Ez nem.
2016. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
romával se járnék.
2016. dec. 26. 20:26
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem Mo-n kb mindenki ilyen "keverék". Én amit biztosan tudok, hogy negyedrészt tót vagyok, két dédszülőm is az volt (anyum anyjának szülei), még szlovákul is tudtak folyékonyan beszélni. :D Azon kívül meg még ki tudja milyen származású őseim vannak.. Szerintem lehet te is meglepődnél, ha utána járnál a családfádnak. :D

Szóval csak ezért elutasítani valakit elég butaság, de te tudod.

22/F

2016. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
miért milyenek a svábok?
2016. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Én szász származású vagyok, és az egyik exem félig (vagy 25%-ban, ki tudja) cigány volt. Kit érdekel? Ha tetszik, és emberileg megfelel, annyira indifferens a származás.

Amúgy meg érdekelne, hogy milyen negatív tapasztalataid voltak a németekkel.

2016. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utálatosak,és azt hiszik magukról hogy ők az übermensh,mindenkinek dirigálni akarnak,ja és lenéztek mert turista voltam.Svábokról nekem kb ugyan ezeket mondták el annak idején.
2016. dec. 26. 20:47
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

elég buta lehetsz, ha mások elmondása alapján ítéled meg az embereket, és nem saját tapasztalat alapján...


az én párom családjának egyik fele sváb, mégis együtt vagyunk már 8 éve, és a tökéletes férfi, akiről minden nő álmodik, figyelmes, kedves, szeretjük egymást, és ez a lényeg, nem pedig az, ki honnan származik

2016. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Többször voltam kint svábiában, és elmondhatom, hogy az egyik legkedvesebb emberek a világon. Bár a humorérzékük az pocsék. Ahol lakok, ott is sváb volt a népesség 90%-a a kitelepítèsig. Ha zavar az hogy sváb, vajon mennyire zavarna ha magyar lenne? :D
2016. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Szergej55 ***** válasza:
91%
Mifelénk sok sváb él, nekem semmi problémám velük, igazából csípem is őket, nem agresszívan hagyományőrzők, ugyanakkor nem naplopók.
2016. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kevesen tehetnek fel a kezuket ebben az orszagban azokat a kerdeseket hallvan, hogy: "kiben nincs svab/torok/szlav etc. ver?". Kb. senki mert manapsag mar nem letezik olyan, hogy valaki full magyar lenne. Kb.99% hogy benned ugyanugy van svab ver.
2016. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!