Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy lány, és én is neki, de zavar a származása?

Figyelt kérdés
Nem akarok provokálni.Van egy lány aki tetszik,és én is neki ( havertól tudom hogy belém van bolondulva). Viszont ő sváb,ami engem zavar.Elismerem van bennem sovinizmus,ugyanis olyan iskolai környezetben nőttem fel,ahol gyakran mondták a barátaim hogy a németek,német származásúak milyen rossz emberek stb.Igaz ezeknek már 10 éve,de még ma is befolyásolja a véleményemet,meg jártam kint Németországban,ahol tapasztaltam negatív dolgokat a németekkel szemben.Meg sokat mondták hogy a svábok is milyenek.A lánynak feltűnt hogy valami megváltozott,mert már nem keresem a társaságát,elzárkóztam tőle,de egyben zavar hogy rossz embernek érzem magam,hogy valakit ennyire elutasítok,csak mert egykoron máshonnan jöttek a ősei.És nem tudom mit tegyek,mert tetszik a lány,meg kedves,de megbántani se akarom,de a környezet amiben felnőttem,még ma is hatással van rám
2016. dec. 26. 20:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Bennem szláv van,valamilyen szinten.Jártam Németországban,rajna menti területen,nem jut eszembe a hivatalos neve a tartománynak.
2016. dec. 26. 21:40
 12/19 Diavolino44 ***** válasza:
Csak pozitív tapasztalataim vannak a németekkel.. nem is értem, te hol jártál.
2016. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
fajgyülölö vagy more
2016. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#10 nehogy azt hidd, ő minden bizonnyal törzskönyvezett szittya-magyar. :)
2016. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Utálatosak,és azt hiszik magukról hogy ők az übermensh,mindenkinek dirigálni akarnak,ja és lenéztek mert turista voltam."


A csak utálatos? Übermensnek gondolja magát? Dirigál ismerőseinek? Lenéz?


Ha nem akkor, miről beszélsz?


Nekem svábokról az jut eszembe, hogy képesek a lelküket is kigürizni a több pénzért. De ismertem tehetetlen, lusta svábot is.


Egyébként nemcsak "kb. 99%" az aki nem magyar, hanem 100%. Csináltak erről kutatást.

2016. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyébként az, hogy egy nő dirigál-e a barátjának, az alapvetően a férfin múlik.
2016. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem is magas, hogy a lány iránti vonzalmadnál hogy lehet erősebb, hogy régen a haverok mit mondtak?


Van sváb kultúra, és a kemény munkára épül, szóval sváb családban vőnek lenni - össze kéne szedni magad, az ott kevés, hogy Q" nagy magyar vagy.

2016. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Minden ember olyan, amilyen, ennek a származáshoz nem sok köze van.
2016. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemi tanàrom ahogy fogalmazott: "nincs is olyan, hogy magyar, annyira keveredett ez a nèpsèg". Èn full egyetèrtek vele. Te csak magyar àllampolgàrt talàlsz itt, nem magyart. Szóval ha annyira tetszik a làny, menj oda hozzà ès tegyèl magasról màsok vèlemènyère (ami amúgy is hülyesègnek hangzik, mivel minden nemzet keretein belül vannak èrtelmes ès hülye emberek :D)
2016. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!