Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy igazán gyönyörű lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazán gyönyörű lányt aki tisztában van a szépségével, hogyan lehet elcsábítani?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg nagyon szépre kell gondolni aki 10/10 az emberek 99%-a szerint. És tisztában is van vele, hogy mindenki oda van érte, nagyon sokan legyeskednek körülötte de nincs barátja már évek óta.


Fiatalabb nálam pár évvel (én is fiatal vagyok), az átlagnál jobban nézek ki, arcra is jóképű vagyok és elégedett magammal. De vajon hány ilyen próbálkozott már nála mint én, biztos voltak jobbak is. Hogyan kellene felé közeledni vagy kitűnni valahogy, mire vágyhat ő vajon?


2016. dec. 27. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

"az átlagnál jobban nézek ki, arcra is jóképű vagyok"

"biztos voltak jobbak is"

"Hogyan kellene felé közeledni vagy kitűnni valahogy,"


Neked még egyelőre, véleményem szerint sehogy. Magadat fejleszd még egy kicsit. Ha a fenti kérdések/állítások eszedbe sem jutnak, na majd akkor keresd fel.


33F

2016. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
A legegyszerűbb ha beszólsz neki. Arra minden csaj felfigyel.
2016. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az ilyen lányok jobban vágynak a feltétel nélkül szeretetre, mint a kevésbé szebb társaik, mert általában mindenki csak a külsejét szereti az ilyen lányoknak, a belsőjüket senki se érdekli. Őszinte szeretettel.
2016. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Nézd le, vagy csak ne vedd észre hogy nőből van. Az fogja sérteni annyira az egoját hogy utánad kap...
2016. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy eleve rossz, hogy azért akarsz tőle valamit, mert gyönyörű. Nincs esélye nálad.
2016. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha én pasi lennék - de nőként is fennáll ez - biztos,hogy a szépségén kívül az eszét is nézném. Az is megfogott?

Miért szeretnéd annyira meghódítani?

2016. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a lány ribizli, akkor meg fogod kapni, ha valóban olyan jól nézel ki.

Viszont ha normális, intelligens, érzékeny, akkor messziről el fog kerülni, mivel az izomagyú machokból elege van (a magad leírásából kicsit ez jön le nekem, Bocsi)...

2016. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért akarom meghódítani mert szép. Nem ismerem még annyira. Csak a külsejét látom. De az nagyon tetszik, nem tagadhatom le.

Biztos aranyos lány, nemtudom mennyire okos vagy érett de nem bunkó vagy lekezelő ebből gondolom hogy aranyos.

2016. dec. 27. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy óriási magabiztossággal lehet megfogni az ilyeneket. Már bocsánat, de ők biztos támaszt keresnek maguk mellé, aki kitart mellettük az életben, nem feltétlen a szép arc a fontos nekik (de az is fontos azért kisebb százalékban)
2016. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, azóta mizu?
2017. jan. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!