Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, számotokra ütős lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra ütős lenne az a kombó, ha egy kifejezetten nagyon gyönyörű nő a szépsége és vonzó kisugárzása ellenére nagyon okos és intelligens lenne?

Figyelt kérdés

És nem beképzelt..... hanem tudja hol a helye, tudja tisztelni az embereket.


Sok ilyen nő van a 20on éves korosztályban? Ti mit szólnátok egy ilyen nőhöz?



2016. nov. 27. 00:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
Álmaim netovábbja lenne!
2016. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%
Leszarom elég lenne ha átlagos lenne és nem beképzelt+megbizható a kapcsolatba,egy átlagos 20 éves srác
2016. nov. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%
Ja és még azt kifelejtettem ez is ritka 20-on éves korosztályba
2016. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%

Ha megbízható is, akkor egyszerűen tökéletes!

Egy ilyen nőt sem ismerek a húszas korosztályból. Egyet ismerek csak, ő harmincas.

2016. nov. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
59%

Ütősnek ütős!

Viszont egyből kíváncsi volnék arra is, hogy mi az, ami negatív nála, a gyengeségeire. Úgy lehet egész képet kapni a személyiségéről.

2016. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Azért nincs ilyen, mert van egy társadalmi rendszer, elvárás, és ha inteligens, ő lenne a legelső aki ezeket a társadalmi elvárásoknak megfelelne követelményekben. Tehát úgy egyedül ő maga nem váltaná meg a világot az okosságával inteligenciájával, mert mindenhol az a bemeneti feltétel milyen tapasztalata van szexből. Na de nem akarok illuzio romboló lenni
2016. nov. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen lányt keresek :)
2016. nov. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Blade Bone ***** válasza:
31%
Ismerek ilyet, és még nem is láttam mikor belezúgtam, aztán később mikor láttam még a szívem is majdnem megállt, mert csodálatos :) csak hát kissé nagyképű, meg öntelt, makacs, de mégis, hacsak pár szót váltunk, már az is bearanyozza a napjaim. :)
2016. nov. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Nincsenek illúzióim, én inkább elkerülném.. Önbizalomhiányos vagyok, kevésnek érzem magam olyanhoz, aki akár a leghelyesebb, legviccesebb, leggazdagabb pasit is megkaphatja.
2016. nov. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
34%

Na jah, nem beképzelt az a nő, aki helyettem (férfi helyett) eldönti, hogy ő szép is, és okos is.

Illetve egy okos ember, legyen az férfi, vagy nő, sosem állítja magáról azt, hogy okos. De nem érdekes.

2016. nov. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!