Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért lenne könnyebb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért lenne könnyebb egy nőnek a párkapcsolatok, ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal nehezebb határozottnak, magabiztosnak, erős dominánsának lenni a mai világban mint kedvesnek aranyosnak.
2016. dec. 27. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem nehéz, bár sokáig én is azt hittem, hogy kigyúrt test és férfias külső kell hozzá, pedig csak gondolkodás kérdése. Én 62 kilósan is tudok határozott és magabiztos lenni, és ezt a nők is észreveszik. Ez a tulajdonság jobban tetszik nekik, mint bármi más. Te is lehetsz magabiztos, csak döntsd el, hogy az leszel.
2016. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem azért ez nem döntés kérdése. Lehet magabiztosságot építeni, de véleményem szerint ehhez kell külső megerősítés is, meg sok idő is. Csettintésre nem lesz senki magabiztos, ahogy úgy sem, ha a példának okáért odamegy normálisan 20 lányhoz, de mind elutasítja. Lehet és kell is az embernek építenie önmagát, de vannak olyan dolgok, ahol igenis szükség van külső visszaigazolásra. A tanulmányokban ez az ha sikerül a vizsga, a kondizásban ha a tükörben azt látod, hogy alakulsz, a csajozásban meg ha összejön mondjuk egy randi. Viszont ezek nélkül lehet magadat győzködni, de egy idő után eleged lesz, és vagy feladod, vagy rágörcsölsz, és akkor se lesz eredmény. 23/F
2016. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Diavolino44 ***** válasza:
10%

Ez szerintem sokkal összetettebb kerdes. Elsosorban nincs ferfi modell, amit lehetne követni egy mai fiatal ferfinak. Másodjára amit írtál, s bár nagyon örülök az elso hozzászóló kommentjenek, de nem hiszem, hogy tobb lehet mint huszon par ev. Akkor érezd magad erősnek es dominánsak, mikor az élet felborított mindent körülötted, elveszted a munkád, családod, lakásod, hatalmas adósságba keveredsz, azt hisszük ez csak másokkal történik... Mar pedig, a ferfi mindig arról volt híres, hogy tudja mi lesz a következő évben/években most nincs igazan befolyása a környezetére. A no ugyanolyan értékes maradt, a ferfi csúszott le, ezert is nehezebb.

Nem rég olvastam egy tanulmányt mennyire volt fontos a külső a nők szamara a külső. Míg 60-70 evvel ezelőtt ez csak 20% volt, a 2000 évek elejen ez mar megduplázódott 40%-ra, s ez folyamatosan csak nőni fog az előre jelzések szerint. Márpedig a ferfi nem a külsejével hódít, vagy legalábbis nem azzal kellene..

2016. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem nem kellett külső megerősítést. Én csak simán eldöntöttem, hogy nem leszek a félelmeim és gátlásaim rabja, így pedig nem maradt más, csak a magabiztosság és az önbizalom, ami persze sose külső tényezőktől függ. Az nem is önbizalom, amit a környezet képes befolyásol.
2016. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Nő vagyok. És határozott, magabiztos és domináns. És ha valaki kiérdemli, akkor kedves és aranyos.


És azt veszem észre, hogy ezzel nagyon sok olyan pasit bevonzok, akiknek anyupótlék kell, nem pedig nő, nekem viszont Férfi kell, és nem egy gyerek.

Egyáltalán nem könnyű párkapcsolatot találni.


Nagyon sok nő van még így, hogy megszokták, hogy ma erősnek és keménynek kell lenni, és nem tudnak partnerként tekinteni anyuci pici fiaira, akik képtelenek pizzát rendelni egyedül, mert nem mer beleszólni a telefonba.

Nem azért vagyunk ilyenek, mert nekünk ez jó, hanem azért, mert muszáj. És pont hogy olyan férfire vágyunk, aki mellet lehetünk gyengék, kedvesek és aranyosak: de ez a fajta erősen kihalófélben van.

Viszont pont ez a magyarázat arra, miért van az, hogy ennyire divatba jött, hogy fiatalabb csajok idősebb pasikkal vannak együtt. Egyszerűen nem lehet férfiként tekinteni a mai huszonéves generációra. Még jó, hogy a legtöbb 35+ pasinak nincs ellenére egy húsz éves csaj...


Vagyis a nők azért találnak könnyen kapcsolatot, mert megtanultak alkalmazkodni ahhoz, ami van.

A mai fiatal srácok pedig azért nem találnak kapcsolatot, mert akik mellett ők férfiasak és határozottnak érzik magukat, azt a korosztályt még büntetik...


Elfelejtettétek, hogy kell férfiként viselkedni, amíg a nők arra vágynak, hogy nőként viselkedhessenek egy kapcsolatban. Ha olyanra vágyok, aki lágy, gyenge, kedves, aranyos, stb. akkor leszbikus leszek, és legalább nem kell a büdös zoknit meg a vonalkódos alsót mosni egy órásibébi után, aki nem tud rendesen nyalni.

2016. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Egy nő szerinted nem lehet határozott, magabiztos, erős, domináns? Lefogadom, te nyüszítve menekülnél, ha az én életemet kapnád, én viszont egyelőre állom a sarat, még ha nehéz is. Az élet rákényszerített, hogy határozott, magabiztos, erős és domináns legyek, másképp belepusztultam volna már régen.
2016. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
5-ösnek sok mindenben igaza van, nekem is tanulnom kell még sokat arról, hogy hogyan legyek tényleg igazi férfi, akire így is néznek a lányok. Azzal nem teljesen értek egyet, hogy a húsz éves lányok csak emiatt mennek rá a 35+-os férfiakra, azzal meg pláne nem, hogy egy mai 20 éves lány nőnek mondható. Lehet régen azok voltak, de ha a huszonéves srácok nem férfiak, akkor a húsz éves lányok sem nők, döntő többségének fogalma nincs az életről, ez a korosztály jár még kétnaponta szétcsapni magát az egyetemi bulikba, iratkozik be kamu szakra, és csapatja szét magát fesztiválokon. Ezek nem egy érett, önálló, felelősségteljes nő jellemvonásai, így nem értem, hogy minek kéne nekik igazi férfi addig, amíg képtelenek nők lenni. Még annyit, hogy szerintem attól, hogy egy férfi aranyos és kedves, attól még lehet férfi, aki ha kell határozott, és oda tud bszni, ha a családja érdekei megkívánják. 2-es voltam.
2016. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Azt csak hiszitek, hogy a nőknek könnyebb, mert igazából nem párkapcsolatra vágytok, csak szexpartnerre, és ebben nem vagytok válogatósak.


Mindezt úgy, hogy egyre kevesebbet tudtok nyújtani egy párkapcsolatban, lassan tényleg ott tartunk, hogy szexen kívül semmi másra nem vagytok jók.

Apának, családfőnek, családfenntartónak mindenesetre a többség egyre kevésbé alkalmas, és nem is akar ennek a képnek megfelelni, mert az "kihasználás, lehúzás", és jajj mi lesz a váláskor... Elvégre tartós kapcsolatra alkalmatlanok vagytok, a válás borítékolható, mert leléceltek amikor ráuntok az apaságra.


Mindenféle ökör elméleteket gyártotok, hogy mi kell a nőknek, és hogy kell őket felszedni egy menetre, miközben tartós kapcsolatra nem is vágytok, és mindent meg is tesztek, hogy bele ne keveredjetek ilyesmibe.


De amin luk van, arra rámozdultok, ha csak lehet, elvégre a mennyiség számít, és nem a minőség. A kapcsolat nektek egyenlő azzal, hogy fix szexpartnerre tettetek szert, akire már nem kell költeni, és rendelkezésre áll korlátozás nélkül.


Nem csak az a baj veletek, hogy nem vagytok magabiztosak és dominánsak, hanem az, hogy nem fogjátok fel, hogy a nők miért vágynak magabiztos, domináns férfira. Azért, mert a génjeinkbe még mindig az van belekódolva, hogy a legjobb apa- és férjjelölttel essünk szerelembe, aki tud gondoskodni a családjáról, és aki mellett biztonságban tudjuk nevelni a gyerekeket.


Ha csak szex kell, arra tényleg jók az ilyen kis suttyók is, és egy csettintés elég felszedni. Kefél, öltözik, takarodik, jöhet a következő. Csak ez nem párkapcsolat!

2016. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%

Nő vagyok. És határozott, magabiztos és domináns. És ha valaki kiérdemli, akkor kedves és aranyos.


És azt veszem észre, hogy ezzel nagyon sok olyan pasit bevonzok, akiknek anyupótlék kell, nem pedig nő, nekem viszont Férfi kell, és nem egy gyerek.

Egyáltalán nem könnyű párkapcsolatot találni.


Nagyon sok nő van még így, hogy megszokták, hogy ma erősnek és keménynek kell lenni, és nem tudnak partnerként tekinteni anyuci pici fiaira, akik képtelenek pizzát rendelni egyedül, mert nem mer beleszólni a telefonba.

Nem azért vagyunk ilyenek, mert nekünk ez jó, hanem azért, mert muszáj. És pont hogy olyan férfire vágyunk, aki mellet lehetünk gyengék, kedvesek és aranyosak: de ez a fajta erősen kihalófélben van.

Viszont pont ez a magyarázat arra, miért van az, hogy ennyire divatba jött, hogy fiatalabb csajok idősebb pasikkal vannak együtt. Egyszerűen nem lehet férfiként tekinteni a mai huszonéves generációra. Még jó, hogy a legtöbb 35+ pasinak nincs ellenére egy húsz éves csaj...


Vagyis a nők azért találnak könnyen kapcsolatot, mert megtanultak alkalmazkodni ahhoz, ami van.

A mai fiatal srácok pedig azért nem találnak kapcsolatot, mert akik mellett ők férfiasak és határozottnak érzik magukat, azt a korosztályt még büntetik...


Elfelejtettétek, hogy kell férfiként viselkedni, amíg a nők arra vágynak, hogy nőként viselkedhessenek egy kapcsolatban. Ha olyanra vágyok, aki lágy, gyenge, kedves, aranyos, stb. akkor leszbikus leszek, és legalább nem kell a büdös zoknit meg a vonalkódos alsót mosni egy órásibébi után, aki nem tud rendesen nyalni.


látom neked is megvannak az elvárásaid tudjon jól nyalni......

2016. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Micsoda elvárás egy nőtől hogy élvezze a szexet, hogy mer ilyet elvárni, felháborító
2016. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!