Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedés mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés mennyire működhet, illetve a belőle kialakuló párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
főleg a 18-22 közötti korosztály érdekel

2014. okt. 14. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem neten megismert barátnőm van, 3 éve vagyunk együtt... Előtte is volt már chaten, vagy társkeresőn megismert társam, eddig bevált..
2014. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég jól átlagban ebből alakulnak ki a hosszú kapcsolatok , melyek örökké is tarthatnak
2014. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Történt eggyszer, hogy egy romantikus történet kereteiben egy nô és egy férfi eme változatos, csodálatos, de mégis ijesztô oldalon ismerkedtek meg és szerelmüket semmi nem állíthatta meg így össze is házasodtak. :)
2014. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néha működhet szerintem :)
2014. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján van,hogy működhet,de nem valószìnű.
2014. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, persze, hogy működhet, minden csak a két félen múlik. :)

Páromat neten ismertem meg, igaz 200 km van közöttünk, de 1 év és 7 hónapja már együtt vagyunk, nagyon boldogan. :)

2014. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!