Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az hogy egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy egy éve sokkal több választ kaptam társkeresőn, amikor ugyanazon a társkeresőn próbálkoztam, ugyanazzal a képpel?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt 10 ből olyan 3-4 válasz jött, ma meg nulla. Ugyanakkor semmi nem változott
2016. dec. 27. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy akik már régebb óta fenn vannak, azok emlékeznek rád és azt gondolják, hogy nem vagy túl sikeres, ha megint itt próbálkozol. Persze, ők is ezt csinálják, csak ezt nem látják, na meg az újdonság mindig érdekesebb.
2016. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diavolino44 ***** válasza:
4%

A nők egyre valogatosabbak, mivel ötször annyi ferfi van az oldalon, ez sajna ilyen.. 3-4 eve meg jobb lett volna a válaszaranyod, jelenleg a 10 elküldött levélből 1 valasz jónak számít.


Illetve közrejátszik ebben a Tinder. Van lany ismerősöm aki teljesen átlagos, szépnek sem igazan mondanám, s o is ha Tinderen van 100bol egy srácot húz jobbra. Ezert érdemesebb élőben ismerkedni, szociális kort bővíteni stb..

2016. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Azért mert egyre nagyobb a társkeresőkön a férfi (van ahol már eléri a 8-10szeresét a nőknek, főleg a fiatalabb korosztályban, 20-30 évesek között), ebből kifolyólag egy nő egyre több és több levelet kap naponta, amit már végigolvasni is nagy meló, nemhogy mindre válaszolni.
2016. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

1-1,5-2 éves képekkel újraregisztrálni a társkeresőn nagyon nem menő ám! :)


Miért nem friss képpel csinálod? Te is öregedtél, de legalábbis változtál valamennyit, lehet, hogy lerí a képeidről, hogy köszönőviszonyban nincsenek a koroddal (főleg, ha egy évvel ezelőtt is ne adj Isten a gimis tablóképeddel nyomtad)

2016. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Mert akkor új voltál, és a törzstagokat már végigzongoráztad.
2016. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

#2-esnél a pont!

Manapság egy átlagos nő is olyan szintű válogatást nyom le, hogy az vicc. De megteheti, mert úgyis rengeteg kangörcsös jelentkező van és a kicsit is jobban kinéző srácok pár perces hazugsággal már meg is kaphatják őket.

Nyugi, nem egyedi az eseted. A teljes ismertségi körömben látom, hogy egy csomó srác régen simán betudott csajozni, most meg sorban koppannak.

Álszent nők, jöhetnek a pirosok, ha már érvelni nem tudtok.

2016. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TTP80 ***** válasza:

Ne aggódj kérdező, nem egyedi eset. Pár évvel ezelőtt még egyszerűbben lehetett összehozni randikat a társkereső segítségével. Volt, hogy egy hónapban öt lánnyal találkoztam. Az elmúlt egy évben kettő randin voltam. Több oka lehet a visszaesésnek:

-Akik régebb óta fent vannak és kapcsolatba kerültek veled levelezés, személyes találkozás szintjén, már lehet nem vagy újdonság.

-Mivel még mindig fent vagy a társkeresőn, ezen nők szemében tovább nehezül a helyzeted, hogy még mindig egyedülálló vagy.

-Manapság mindenért fizetni kell, sok helyen már azért is, hogy megnézhesd az illetőt nagy fényképen...ezáltal erősen beszűkülnek a lehetőségek, kivéve persze akkor, ha fizetsz, de akkor sincs garancia a sikerre.

-A 20-40 korosztálynál iszonyatosan nagy a férfitöbblet. Ha netán sikerül írni a kiszemelt, szimpatikus hölgynek, a nullával egyenlő az esély, hogy válaszoljon, esetleg elinduljon az ismerkedés.


Hagyd a fenébe az internetes társkeresést Semmi értelme, ez csak a máz. Tele van a tudatom a facebook hirdetéseivel ezen témában, különösen az elittárs reklámja tolja fel bennem a pumpát.


Semmi sem fog változni, sőt még rosszabb lesz, ezért azt javaslom, hogy nézz körül, mik azok a helyek, ahová elmennél szívesen. Egy jó kis salsa tánctanfolyam ideális, tudom, mert jártam. Randiztam is onnan egy lánnyal. Senkinek sem egyszerű a társkeresés, aki komolyan gondolja. Egy megoldás van: nem kell komolyan venni...eljárni oda, ahol jól érzed magad. Az internet egy csapda, zsákutca.

36F

2016. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!