Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vélemény a társkereső alkalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény a társkereső alkalmazásokról? Sikertörténetek, csalódások?

Figyelt kérdés

Regisztráltam két társkeresőre, de ezeket inkább csak másodlagos lehetőségnek tekintem, élőben jobban ismerkedem.

Milyen tapasztalataitok vannak? Normális válaszokat kérnék, Köszönöm.


F



2016. dec. 27. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Tinderen találtam meg az első szerelmemet. De elég csúnyán lett vége, és ezzel ki is merül a társkeresős pályafutásom.
2016. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég negatívak a saját tapasztalatok és azokat is amiket másoktól hallotam.
2016. dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább csalódások, de tömegével. :(


N

2016. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi. én eljutottam arra a felfedezésre társkeresők kapcsán végig gondolva, a társkeresőkön is jóformán ugyanolyan minőségü emberek vannak, mint élőben. Nem is értem miért vár mindenki megváltást a társkeresős oldalaktól, ugynaz mint élő.. itt is ugyanolyan fapofával elküldenek ha nem tetszik nekik valami, mint élőben. Oké de biztos vannak olyanok is akik nem ilyenek. Azok általában annyira félnek hogy találkozás felvetésénél meg is hal a dolog, és vannak olyanok akik füt fát igérnek, mondanak, de végül velük is ott lyukad ki az ember hogy semmi valós őszinte alapja nincs annak amit mond. egyéb réteg meg a tinik, gyerekek, öregek, elismerésre vágyó öregek akiknek nincs unokájuk és ez az egyetlen öröm forrásuk
2016. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, tinderről lett barátnőm és pár érdekes randi. 41f
2016. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:

Nagyon negatív, Tinder katasztrófa, 1000 nőből nulla match ( közös érdeklődés). Egyéb társkeresőn, is alig kaptam választ ahol elindult a beszélgetés ott volt egy-ket randim de semmi tobb, meg a fényképen jobban nézett ki mint élőben. Ezzel szemben élőben azert jobbak a tapasztalataim, de ott a visszautasitas jobban faj, de számomra szep lányokkal sikerült randizni, s sokkal jobban éreztem magam azokon.

Nem tudom a nők mit keresnek társkeresőn, de nem engem az szinte biztos..

2016. dec. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt lakótársam regisztrált társkeresőre, írt neki egy srác, aki nem volt az esete, de felvetette nekem, hogy hozzám illene, válaszoljak neki inkább én. Ma ő a vőlegényem.
2016. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!