Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet beletörődni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet beletörődni, hogy soha senkinek nem kellek?

Figyelt kérdés
Sziasztk. 21/f vagyok és egész eddigi életemben soha senkinek nem kellettem. Mindig ha megpróbáltam volna valakivel beszélgetni akkor azonal elküldött vagy rosszabb esetben hülyített és miután vártam 3-4 hónapot egy randira, szintén elküldött a fenébe. Társkeresőn is próbálkoztam már de vagy 100 nőből egyetlen egy sem írt vissza. Néhány nő akire vártam, hogy randizzunk csúnyán át is vert, épp ezért már igazából félek is reménykedni és bizakodni és ezért adtam fel egy ideje. Viszont nem tudom, hogyan felejthetném el az egészet. Van rá valami tippetek?

2016. dec. 27. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Sportolj, találj hobbit, járj koncertekre, tanulj meg főzni, egyél jókat, élvezd az élet, építs jó karriert...


És engedd el azt ami nem megy.

2016. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De épp ezaz már ezt is próbáltam, de nem segít. Egyetemre járok, hivatásos jogsit csinálok, közben tanulgatok főzni, a kutyával futni járok, online játékokon is játszok néha, de sokszor akkor is annyira nehéz egyedül és annyir hiányzik, hogy nekem is legyen valaki.
2016. dec. 27. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Ismerd meg magad, szeresd magad, tanulj, ahogy eddig.. Ne keresd, akkor rád talál!

A rossz emlékeket próbáld kizárni, tudom, hogy nehéz, de le kell őket küzdened, mert ha benned lesznek és ha lesz egy olyan lány, akit tényleg érdekelsz, akkor nem szabad az előző dolgokra alapozni. Ami nagyon fontos, hogy ismerd meg magad, szeresd magad - ahogy írtam! Enélkül semmire sem mész, legyen szó párkapcsolatról, munka, iskola, barátság, stb..

Ha gondolod írj privátot, pszichológiát tanulok, esetleg tudok segíteni :)

22N

2016. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért akarsz 21 évesen beletörődni, hogy nem kellesz senkinek?!


Pont ez passzív, pesszimista, beletörődő magatartás az, amiért a csajok el fognak kerülni, meg az a görcsös akarás, hogy most már kell "valaki".

Ilyenkor sok pasi esik bele abba a hibába, hogy random sok csajnál próbálkozik, de senkinél sem kitartóan. Így akit nem érdekel, arra csak felesleges energiát pazarol. Viszont akit érdekelne, azt elriasztja, mert a csaj annyit lát, hogy rajta kívül még 20 lányra rámozdultál, és vele sem foglalkozol többet, mint az összes többivel. Senki se akar egy lenni a sok közül, úgyhogy inkább gondolatban iktat és leselejtez.


Járj nyitott szemmel, legyél barátságos és pozitív és vedd észre, hogy ki az, aki érdeklődést mutat.

De ha te már ennyi idősen elkönyveled, hogy úgyse lesz semmi, akkor tényleg nem is lesz.

Azt tudtad, hogy a nyolcvanas években a legtöbb fiú 21 évesen vesztette el a szüzességét?! Mégis kétszer annyi házasság és születés volt, mint mostanában...

Nem vagy lekésve semmiről, nem értem az elkeseredésedet.

2016. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért vagyok lekésve mert amikkel akarok foglalkozni, azokba már nem fog beleférni az,hogy ismerkedjek és randizgassak. Ráadásul én pont az ellenkezőjét vettem észre, mert én pont, hogy soha egy másik lánnyal sem ismerkedek ha valakivel ebszélgetek, mert még azt is megcsalásnak veszem de mégis engem dobnak ki, míg az a haverom, aki egy buliban vagy 4 lánytól kér telefonszámot mind a négytől meg is kapja, szóval én nem vettem észre ezt a nem akar az egy a sok közül lenni stílust. Nálam nem azok lettek volna kaikre hónapokat vártam mégse jöttek el még ranizni sem.
2016. dec. 27. 13:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazából fogalmam sincs mit cisnáltok rosszul...


Több olyan 30 körüli ismerősöm van, akinek sosem volt nője, vagy csak futókapcsolat, pedig igényesek, okosak, kedvesek, és jóképűek...


Szerintem az önbizalmaddal lehet a gond.

Nem kell tahónak meg bunkónak lenni, csak egy kicsit nagydumásnak. Odamész a lányhoz, helloszia meghívhatlak valamire? Ezt persze végig szemkontaktussal és csábos mosollyal. Egy ismerősöm akinek 23 éves koráig nem volt barátnője, a tükör előtt próbálgatta. Mindig azt az arcát nézte, amit ő is szivesen lát. Ha bánatos vagy, szomorú és félénk, akkor ne akadj ki ha nem tapadnak a csajok. Inkább kerülik az ilyen pasikat ( és a pasik is kerülik az ilyen bánatos csajokat)...

Menj el egyetemi bulikba, romkocsmákba, koncertre, könyvtárba, felolvasó estekre, előadásokra, stb...


Tökmindegyek, csak ne ülj otthon. Karold fel a legjobb haverod, de mehetsz egyedül is. Olyan sokat magányosak, mert gyávák. Könyörgöm lépj színre, mutasd meg magad, hogy te is létezel. HAJRÁ! :)

2016. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem kell tahónak meg bunkónak lenni, csak egy kicsit nagydumásnak. Odamész a lányhoz, helloszia meghívhatlak valamire? Ezt persze végig szemkontaktussal és csábos mosollyal."


Igen, ez fiatalabb korban jól működött :)


30 felett ahogy öregszel egyre kevesebb a hely, a lehetőség. Régen voltak főiskolai rendezvények, szemináriumok, házibulik, ahol le lehetett szólítani valakit, hogy "hellósziamitiszol".


30-35 felett mindenki dolgozik, szűk zárt baráti társaságok vannak, ahol mindenki már mindenkivel volt, vagy akivel nem, annak oka volt, bekerülni nehéz, elvagy a saját ismerőseiddel Te is.


A nők nagy része is belekeseredett a dologba, munka-otthon tengelyen ingáznak.



Ezért kell 30 alatt megtalálni a párt, amíg könnyű ismerkedni, utána minden évvel nehezebb és nehezebb, kevesebb és kevesebb a lehetőség, egyre többen családosok lesznek velük már menni sem tudsz, egyedül meg nincs kedved, így inkább maradsz otthon.

2016. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ui: és persze mindehhez nem árt, ha női szemmel nézve jól nézel ki. Hiába a bátor duma, ha a 2. mondatot sem hallgatják meg, mert mit'om én, alacsony, nem szimmetrikus arcú, vékony, vastag, bármi...



szóval ez a hellószia duma akkor működik leginkább, ha úgy néz ki az ember, hogy legyen folytatása, ha ez nincs meg, akkor marad az, hogy reméled, hogy valahol egy társaságban eljuttok a 10. mondatig, és akkor már nem az számít, hogy túl nagy az orrod.

2016. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!