Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van hogyha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogyha valakinek nincsenek igényei, akkor az a gond, ha meg valakinek túl sok van, akkor meg az?

Figyelt kérdés

Csak mert ha itt olvasok egy olyan választ, hogy valakinek nincs igénye, arra azt mondják, hogy neki már mindegy, csak legyen. És az a normális, ha vannak igények.


Nos nekem van, nem is kevés, sőt mondhatni annyi, hogy szinte lehetetlen megfelelni.


Ennek egy hátulütője van: Sokat kell ismerkedni. És kb. 50 lányból ha talán 1 olyan amilyenek nekem az igényeim.


Nos, többször leírtam párat ezekből, és sokaknak nem tetszett, hogy "ilyen igényeim" vannak.


Ha valaki társra vágyik, és ezért nincsenek igényei az miért gond?

Ha meg valakinek túl sok van, így gyakorlatilag könnyen talál magának hosszú távra társat, az meg megint miért probléma?


Mert ha valaki megfelel annak a sok igényemnek, akkor ő benne azért nehéz úgy csalódni, hogy részemről ne legyen hosszú és komoly a dolog..


2014. dec. 11. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából ha szerelmes leszel, akkor mindezeket ku_rvára el fogod felejteni.
2014. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát, igazából pont ezekbe a tulajdonságokba fogok "szerelmes lenni" :)


Vagyis ha valakinek nincs, akkor nem is leszek szerelmes. :)

2014. dec. 11. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyi az igényem egy lánnyal szemben, hogy legyen legalább 90-es IQ-ja, és ne legyen ribi. Ez nem tűnik túl nagy igénynek, mégis kb. a lányok 1%-a felel meg ennek.
2014. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

honnan tudod, mibe szeretsz bele? én voltam már szerelmes pár alkalommal, és nem is egyszer fordult elő, hogy nem értettem, mit is szeretek abban az emberben. szerintem lehetetlen ilyen listát, meg ideálokat felállítani. nem is lehetetlen, de nincsen értelme. a párkeresés nem ilyen pipálgatós módszerrel működik, hogy a 40-ből legalább 38 tételnek megfeleljen. és szerintem ilyen sok kritériummal, amik neked vannak, nem "egyszerű" hosszú távra társat találni. pont, hogy bonyolult. mert rengeteg embernek esetleg meg sem adod az esélyt, mert 1-2 dologban defektesek, ezért évekig várhatsz egy számodra tökéletes lányra.


egyébként meg aki első ránézésre tökéletesnek tűnik, az is okozhat olyan csalódást, amit el sem tudtál képzelni.


legyenek igények, de nem szabad túlzásokba esni, meg listát írni is teljesen felesleges.


nekem annyi az igényem, hogy legyen vonzó számomra külsőleg, belsőleg, és fogjon meg valamivel. legyen intelligens és legyen humorérzéke. ha ez már megvan, onnantól úgyis alakul...

2014. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is voltam egyszer szerelmes, pont ezért, mert mindenben olyan volt, amilyennek lennie kellett.

Csak aztán közbeszólt más.

2014. dec. 11. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
ergo, nem az számít, hogy minden olyan e, mint kell, mert akkor is elromlik. a saját dolgodat nehezíted. szerintem csak nyitott szívvel kell járni, és kész.
2014. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!