Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a legbutább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legbutább, legszerencsétlenebb, határozatlan, nem csinos nők is bepasiznak én meg átlagos normális férfiként hosszú ideje szingli vagyok? Ennyivel könnyebb lenne a nőknek?

Figyelt kérdés
Több olyan nőt ismerek akit elfogadott egy pasi pedig nagyon furi lány de mégis. Ha ő ilyen tulajdonságokkal férfinak született volna biztos évekig szingli maradt volna
2016. dec. 27. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

A kapcsolatfüggőknek könnyen megy, én meg évek óta szingli vagyok nőként, mert nem megyek bele olyan kapcsolatba, amit nem akarok, olyan meg már jó ideje nem lett volna, amibe belemennék.

Persze ürítésre bármikor kapnék 1-1 túlfűtött idiótát, de arra meg nincs igényem.

2016. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy ezek a nok nem valogatnak, mindegy ki csak legyen valaki. Ilyen hozzaallassal neked is lehet.
2016. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Puncival nem attól a rajtvonaltól indulnak mint fässzal.
2016. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
En is egyedul vagyok mar egy ideje mert a buta lanyokkal ellentetben nem jovok ossze az elso pasival aki jelentkezik.
2016. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Azért mert férfiak nem felszínesek.

Nőknél csakis a külső meg pénz fontos náluk.

:)

2016. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb ilyen "kapcsolat" kimerül abban, hogy összejárnak dug.ni.

Mivel a legtöbb pasinak édesmindegy, mibe mártogatja, csak meleg helyen legyen, azért "elfogadják" a kevésbé szép nőket is, és ilyen esetben kimondottan előny, ha buta és gyenge jellem.


Tessék átlagos, normális pasiként az alapján válogatni, hogy ki az, aki szívesen összejárna veled szexelni, és hagyod magad! Lehet, hogy téged is el tudna fogadni pl. a 40 éves, 95 kilós, három gyerekes szomszédasszonyod, és szívesen kefélgetne veled unalmas perceiben, csak arra meg te mondasz mindig nemet...

Te kis válogatós!

2016. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

A legtöbb ilyen "kapcsolat" kimerül abban, hogy összejárnak dug.ni.

Mivel a legtöbb pasinak édesmindegy, mibe mártogatja, csak meleg helyen legyen, azért "elfogadják" a kevésbé szép nőket is, és ilyen esetben kimondottan előny, ha buta és gyenge jellem.



mártogatja?dehülye szó,ygakran olvasom itt,ugybeszélsz a

bacásról mintha valamik természetfeletti rossz lenne

2016. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen kérdéseket soha nem értettem. Az, hogy neked, vagy a másiknak egyáltalán nem felelne meg az a nő, a harmadiknak, még lehet tökéletes.
2016. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

"mártogatja?dehülye szó,ygakran olvasom itt,ugybeszélsz a

bacásról mintha valamik természetfeletti rossz lenne" - Lehet, hogy nyersen fogalmazott, de igaza van. Tisztelet a kivételnek.

2016. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Szergej55 ***** válasza:
94%
Nőknek a két nem eltérő ösztönszokásai miatt könnyebb kapcsolatot találni, de hidd el, hogy normális és hosszú távú nekik is épp olyan kevés jut, mint fordítva.
2016. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!