Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek nagyon kiábrán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek nagyon kiábrándító ha egy nő verekedésbe kerül? (nem cica harc, kiegészítés)

Figyelt kérdés

Tehát pl mentek haza egy nővel este, megkérdez titeket egy részeg 20 körüli srác, hogy nem adnátok e neki pénzt,

(valami totál kamu történet miatt), mondjátok hogy nem,


utána beszól hogy hülye faszok, és megy tovább úgy hogy keresztül rajtatok tehát belétek lök,


utána a nő behúz neki egyet és amikor a földön van és próbál felállni még bele is rúg.


Ez nagy kiábrándító lenne nektek?


2016. dec. 28. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te is a Macskanőt nézed? :D
2016. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
eskü nem onnan vettem :D
2016. dec. 28. 20:45
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Úgy mondanám, beteges és kissé, nagyon bunkó nő.
2016. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A legrosszabb ***** válasza:
Ah, Macskanő. Anne Hathaway elképesztően szexi volt a macskanős ruciban. :)
2016. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Néznék, mint kezdőbuz.i a gőzfürdőben, hogy ez meg mi. :O

Leállítanám a barátnőmet és megkérdezném a csávót, hogy mi a lelke gondja, hogy ezt tette? Megmondanám neki, hogy ha kulturált módon kérne pénzt, némi apróval gazdagabb lehetne...

Aztán, mikor hazaérnénk, büntetésül kikötözném a lányt és ájulásig nyalnám, tömném.

2016. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően bírom a harciasabb csajokat :D de azért nyilván számít, hogy összességében mennyire milyen, mennyire agresszív, mennyire sodor ezzel minket bajba és satöbbi. Ha nincs komoly problémája ezzel, akkor nálam belefér :D Még úgy is, hogy én meg inkább békés természet vagyok.


25/F

2016. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szintúgy csipázom az amazonokat:). Viszont illő lenne bármilyen bunyó előtt mérlegelni, hogy mennyit, milyen mértékben adjon az illetőnek pl.: egy rúgást.
2016. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Leállítanám a csajt azonnal.


"amikor a földön van és próbál felállni még bele is rúg"


Ez full kiábrándító lenne. Nagyon komolyan elbeszélgetnék vele az önvédelem alapelveiről és az önuralomról.

2016. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ez azért elég forró, egy szimpla beszólásért valakit összeverni az utcán, szerintem egy lökést vagy egy erősebb anyázást illik megvárni, de fene tudja. Amúgy nem, ez nálam nem kizáró ok, csak fura.
2016. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A legrosszabb ***** válasza:
#8: Nekem mondjuk nem lenne kiábrándító, ha belerúgna egy földön fekvő 130 kilós hústorony dúvadba, aki másodpercekkel azelőtt egy 40 centis haleffel akarta volna keresztülszelni a nyakunkat. Én például sztereóban rugdosnám a barátnőmmel együtt.
2016. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!