Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen, Csajok és Pasikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen, Csajok és Pasikon senkivel nem matchelek szinte, akikkel igen, azoknál eljutunk a facebookig, viszont pár mondat / 20-30 perc beszélgetés után nem válaszolnak / hanyagolnak. Velem van a baj?! 31F

Figyelt kérdés
Nem írok semmi bántót. Mivel ismeretlen a kiszemelt hölgy, érdeklődom felőle, hogy miket szeret, hobbi, munka, mik a tervei, néha poénkodok picit, de nem jön össze. Van, hogy találkozunk egyszer, de másodszor már nem tudjuk leszervezni. Nem vagyok az a nyomulós, azonnal ősszejövős típus. Szeret(nék) párszor randizni, és utána lépni.

2016. dec. 31. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Akik ezekre az oldalakra regisztrálnak, azoknak nagy része csak dugni akar, nem pedig randizni.

Itt lehet a baj. És valószínüleg untatod őket. Vagy közben találnak mást, aki lép. Nehogy azt hidd, hogy csak veled csetel egy nő.

2016. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok mikor jutnak el odáig az emberek, hogy mindenki kipróbálja egyszer és rájönnek, hogy hülyeség ott ismerkedni.

Akinek van ezen kívül szociális élete, az telibe szarja a facebookos ismerkedést, mert nincs rászorulva. A tenderen nem találtam olyan nőt, akinek szüksége lett volna bármire is. Olyanokat viszont halomszámra, aki párkapcsolatban élt, nem akart semmit, elpoénkodta az egészet, eltűnt 1 nap alatt... eleve egy komolytalan felület, ne várj semmi komolyságot tőle.

2016. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Én csak poénból vagyok fent, hátha bejön valami, de igazából személyesen tanulj meg ismerkedni. Nem mondom, hogy menj oda mindenkihez, meg legyen 1001 barátod facebookon. Nekem is volt úgy, hogy míg nem találkoztunk addig teleírta a chat ablakot, elég hosszan írt, miután találkoztunk érezhetően megcsappant az üezenetek hossza, ezért is utálom az egész netes ismerkedést. Neten/chaten nem tudok ismerkedni, mert nem látod a reakcióit. Élő találkozáskor derül ki minden: van-e kémia, egy hullámhosszon vagytok-e. Neten csak "üres csevegés" az egész, és nem szabad reménykedni, hogy bejössz neki, mert az eseten 95%-ban nem ez a helyzet.
2016. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!