Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell ráírni sok közös...

Hogy kell ráírni sok közös ismerősös csajra aki NAGYON bejön? (elég hülye mondat tudom :DD )

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy a kevés közös ismerősös csajra, aki KICSIT jön be.
2014. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
szia, kánten vagyok montázsiból
2014. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de hogy szia és utána? nem akarom hogy elakadjon a beszélgetés
2014. júl. 10. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Kiposztoltam valamit egy csoportba a facen, majd rám írt a srác azzal a témával kapcsolatban, ebből pedig egy hosszú beszélgetés lett :)

20/L

2014. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy ciki ráírni hogy hány éves meg hogy szimpatikus?
2014. júl. 10. 23:38
 6/6 D4rkneSS22 válasza:
64%
Szia, Mizu? Hogy vagy?Mien volt a napod? És ő elkezd magyarazni és mikor abbahagyta mondod neki h pl : Amúgy azt már régen el akartam mondani hogy nagyon tetszel és lenne kedved eljönni valamikor valahova?!Esetleg előtte bókolhatsz neki. Ha elhívtad valahova és azon a helyen beszélgettek kérdezd meg tőle hogy mit tenne ha hirtelen sok penze lenne ? Ilyenkor nagyon belemerulnek a témába de arra számíts h utánna visszakérdeznek és ha mondott olyat h pl : elmenne hawaii ra akk mond azt h énis elmennek hawaii ra, mi lenne ha 2-en mennenk, ott minden kiderül hogy bejössz e neki vagy sem.
2014. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!