Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretném boldoggá tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném boldoggá tenni a magányt. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Nem szoktam fogadalmakat gyártani, de most megteszem: a 2017-es évem megfogadom, hogy boldogabban és kiegyensúlyozottabban játszom le. Csak épp nem tudom, hogyan!? Nemigen volt még szerencsém a párkeresésben, de mostanában különösen szerencsétlen voltam és belefásultam. Nekem ez így nem kell! Hogyan tehetném boldogabbá a magányt? Hobbim nincs, sokat dolgozom. És a szexuális gyönyöröket a jobb kezem kivételével mivel pótolhatnám?


Köszönöm a tippeket előre is!

26F


2016. dec. 31. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el qrvázni, ha ennyire hajt az ösztön.
2016. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki gyakran,keress új hobbikat és kur.ázz :D N
2016. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tisztázd magaddal, hogy mit is akarsz, ha csak dugni, akkor qvázz, ha többet, akkor randizz, ismerkedj. Hiányzik egyáltalán a párkapcsolat? Én például sokáig sóvárogtam, hogy kell egy barátnő, meg így meg úgy, de most már rájöttem, hogy nincs rá szükségem, ami kellett, az csak a jó dugás volt, amihez pedig nem szükséges barátnő.
2016. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meditálj, relaxálj és olvass önfejlesztő könyveket. Egy kis pszichológus sem árthat.
2016. dec. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TTP80 ***** válasza:

Kedves kérdező, ne hagy el magad.


Fejben döntsed el, hogy mi az, amitől boldog lehetnél. ha nagyon akarod a párkapcsolatot, az egy idő után belevisz egy csőlátásba, amiből nehéz kikeveredni. Hogy szélesebb horizonton lásd meg a világot, érdemes keresni olyan elfoglaltságot, amiben jól érzed magad, kiteljesedsz és emberek között vagy. Kizárólag olyan lehetőséget keressél, amiben jól éreznéd magad. 36F vagyok, nekem sem megy a társkeresés, régebben sokat voltam depressziós emiatt. arra jöttem rá, hogy ami nem megy, azt nem erőltetem. tisztában vagyok azzal, hogy nekem nincsenek meg azok a jártasságaim, technikáim, amivel egy sikeres Kaszanova elcsavarhatja a nők eszét. ellenben kitaláltam olyan elfoglaltságot, ami megnyugtat, feltölt. pl. szeretek eljárni futni, beiratkoztam tánctanfolyamra. Sikerült is onnét randiznom, megismernem értékes embereket.


A magány arra jó, hogy rendezzed az életedet, a céljaidat. ne keseregjél, ne agyalj és ne gyárts fikciókat, csak és kizárólag a saját magad boldogságát keressed. Ha nem megy a társkeresés, az eddigi technikát add fel, és erősödj meg testben-lélekben, legyenek céljaid. Sok sikert.

2017. jan. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!