Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha full jóképű és jó genetikáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha full jóképű és jó genetikájú pasi vagyok, akkor miért nem kezdeményeznek nálam az utcán a nők?

Figyelt kérdés
Miért nem szólítanak le ismerkedés céljából, akár utcán is, ha egyszer mindenhonnan azt hallom milyen jó pasi vagyok. Miért ilyen beszariak a csajok?
2017. jan. 1. 16:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem vagy az.
2017. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok beszari, de nem fogok idegen hapsikat leszolitgatni, csak azert mert hu, de jokepuek.
2017. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

egókirály megérkezett!


mert NEM a nő feladata a leszólítás, hanem a FÉRFIAKÉ!!

de te nem vagy férfi, csak egy kinyalt s..ggű ficsúr!

2017. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem kezdeményezel te ha ilyen faxagyerek vagy?
2017. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Te miért nem kezdeményezel?

N

2017. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Someone Alone ***** válasza:
50%

"mert NEM a nő feladata a leszólítás, hanem a FÉRFIAKÉ!!"


Nem a férfi dolga.

Ha egy nő akar valamit, de nem kezdeményez azért, mert az a férfi dolga, és csak vár a csodára, az elég hülye hozzállás.

Nők is ugyanúgy kezdeményezhetnek.

2017. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Houston van egy kis baj
2017. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%

"Nők is ugyanúgy kezdeményezhetnek."


Igaz. Csak akkor olyan férfit is fogsz ki. Terelgetheted egész hátralevő életetekben.

2017. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
14%

még hogy a férfiak nemtudnak irni társkeresőn,betetszikelt egy nő engem,visszatetszikeltem,rámir szia,visszairok szia,azóta se irt....

de ha én riok egy nőre elvárják hogy szórakoztasam őket mert én kezdeményeztem a beszélgetést

2017. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%

#6


Metakommunikációról hallottál már? Ha a nő egyértelmű jeleket ad a testével, szemével, amivel felhívja a pasi figyelmét, akkor a pasi vegye már a fáradtságot, hogy leszólítja!

Ha már erre is gyávák és töketlenek a pasik, akkor túl sok mindent nem lehet tőlük várni!

2017. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!