Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Közületek, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Közületek, akiknek átlag alatti pasija van, csupán kompromisszum miatt vagytok együtt vagy tényleg szeretitek a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha akárhova megyek az esetek túlnyomó többségében +180-as, sportos, jóképű srácokat szoktam látni a csajok oldalán, viszont előfordul, hogy nagy ritkán olyan párokat is látok, ahol a pasi alacsony (<173)/pufók/előnytelen arcú/gebe, egyszóval nem vonzó pasi. Persze a barátnőik sem olyan szépek, de ez most irreleváns. Inkább azokhoz a csajokhoz szólnék most, akik ezen tulajdonságok alapján ráismerek a pasijukra. Ti csupán azért vagytok vele együtt, mert "nincs jobb", nem akartok egyedül lenni, de az első adandó alkalommal lépnétek, ha adódna egy vonzóbb jelölt vagy tényleg vonzódtok hozzá? Nyugodtan írjátok meg az igazságot, ez egy anonim oldal, utóbbi esetén pontosan indokoljátok meg, hogy mi az a dolog, ami miatt együtt vagytok a nem éppen vonzó párotokkal. Tényleg érdekel, mert múltkor pl. láttam egy elég szép kis szőke érzéki arcú kiscsajt a buszmegállóban, a pasija meg olyan 170 centi lehetett, nagyjából velem egymagas, oldalt kicsit kopaszodott, szóval abszolút nem volt vonzó gyerek. És ilyenkor elgondolkozom, hogy egy ilyen lány, mind az 5 ujjára kaphatna egy vonzó testű, jóképű alfahímet és mégsem él a lehetőségeivel. Mi ennek a pszichológiai magyarázata?

2016. dec. 3. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem minden a külső, bármennyire is közhelyesen hangzik. Nem csak attól lehet vonzó egy férfi, hogy magas, sportos, izmos, jóképű. Sőt, ha valóban pszichológiai magyarázatokat szeretnél, akkor a párválasztás evolúciós pszichológiai nézőpontjával ismerkedj kicsit! Evolúciós szempontból a nők olyan férfihez vonzódnak, aki hosszútávú partnerük tud lenni, tudja őket támogatni a gyerekvállalásban (az ősanyának képzelheted, még sokkal fontosabb volt a férfi jelenléte a szaporodás idején és a gyerek felnevelésekor). Így nem feltétlenül az számít, hogy mennyire helyes a pasi, meg milyen magas, hanem az, hogy mennyire figyel rá oda, mennyire tud hűséges lenni, tud-e biztonságot nyújtani (nyilván ma elsősorban anyagilag, de máshogyan is).


De ha ezt félretesszük, válaszolok a saját példámmal is. Az én párom sokak szemében lehet, hogy nem vonzó, a sajátjában sem az. Magas ugyan, de nagyon-nagyon vékony, és a legtöbben valószínűleg azt mondanák rá, hogy az arca sem helyes. Én viszont tényleg vonzónak tartom, mert más dolgok teszik vonzóvá, nem a testsúlya meg az alkata. Vonzó a humora, a magabiztossága, a mosolya, a szemei, a kézfeje, az, ahogyan beszél, amilyen udvarias és figyelmes mindenkivel, amilyen önzetlen és segítőkész, amennyire fontos neki a család.

Mondjuk én eleve azért vagyok együtt valakivel, mert szeretjük egymást, megértjük és támogatni tudjuk egymást... A felületes emberek nevében, akik kirakati tárgyként tartják a párjukat, nem tudok nyilatkozni.

22N

2016. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mindig is a nagyon átlagos, hétköznapi férfiak jöttek be, de csak akkor, ha nem magasak az elvárásaik a nőkkel szemben. A kockahas és a full sportosság pasiknál már nagyon sablonos, emiatt sem tartom vonzónak.
2016. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom olyan magas mint én, balesete miatt biceg, rövid naciban kimondottan görbe a lába, pocakja is van, szóval nem izmos és kigyúrt, de én így imádom :-)
2016. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ami külsőre az elvárásom, abban megfelel. Nagyon magas, szőke hajú, kék szemű. Első találkozáskor tudtam, hogy szépségversenyt nem fog nyerni. A külsője csak tetszik, megfogni viszont a belsőjével tud. Figyelmes, udvarias, van stílusa, el lehet vele menni bárhova, szívesen jön és tud viselkedni.
2016. dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Ami külsőre az elvárásom, abban megfelel. Nagyon magas, szőke hajú, kék szemű"

---

Ha ezek az alapvető elvárásaid, akkor no comment. Sajnos eltévesztetted a házszámot. A pasid bizonyára közel sem tartozik abba a kategóriába, ami a kérdésben szerepel, de minden bizonnyal te rohadt felszínes vagy, ha egy nagyon magas, szőke, kék szemű pasi külsőre számodra az "épphogy csak szódával elmegy" kategória. Márpedig nekem ez jött le a válaszodból.

2016. dec. 4. 00:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha pedig ő szépségversenyt nem nyerne az általad felsorolt tulajdonságaival, akkor rám vajon mit mondanál? De nem is szeretném megtudni...
2016. dec. 4. 00:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy van más külső tulajdonsága is, amiatt nem egy 10/10-es pasi?
2016. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Ha nem tűnt volna fel itt most nem a 10/10-es pasikról beszélgetünk. A te pasid a magassága miatt önmagában átlagosnak számít, ezt látatlanban megmondom. Ha a külseje meg tetszik neked, akkor miről is beszélünk? Biztos, hogy nem átlag alatti, de szerintem neked nincs gőzöd sem arról, hogy ki számít átlag alatti/átlag feletti pasinak.
2016. dec. 4. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan nem az én dolgom de mi van ha szőke magas kékszemű de hiányos a fogsora egy gyermekkori baleset vagy betegség miatt heges az arca sántít és fél keze béna? Máris nem olyan jó pasi. Gondolom nem jött neki össze ennyi a rosszból de a példa kedvéért megfelel a felsorolás.

Ami az én páromat illeti első ránézésre nem tetszett. Velem egymagas (170 alatti) heges arccal. De megfogott a jelleme. És ahogy beleszerettem megszerettem a hibáit is. Ha nem kényszerít rá semmi akkor el nem hagynám egyik adoniszért sem. Sokkal többet tud ő adni mint 6 kocka meg egy istenek faragta arc. Erős magabiztos férfi aki nem egy nehézséggel szembe nézett és nem egyszer fölkelt a padlóról önerejéből. Kedves és vicces nagyon jó a kommunikációs képessége de tudja mikor kell csöndben lenni. Nagyon hasonló szinte azonos az értékrendünk ami a családot kapcsolatot megcsalást barátokat stb. érinti. Családcentrikus és biztos lehetek benne hogy előbb rakja ki a szűröm mint hogy megcsaljon. Abban is biztos vagyok hogy rá lehet építeni mint apa mint kereső fél és mint férj. A családért ha kell meghal majd csak hogy jobb legyen a helyzetünk és bármit hoz a sors ő kivezet minket a bajból. Hajlandó vállalni a vezető szerepet a kapcsolatban de mindig kikéri a véleményem. Együttes erővel egymást segítve és nem elnyomva tudunk haladni és ez többet ér mint bármilyen csoda pasi akivel lehet villogni. A külsejéből mindent kihoz amit tud figyel a megjelenésére és tudom hogy bárhová megyünk mindig az alkalomnak megfelelően viselkedik. Persze neki is van ezer meg egy rossz tulajdonsága de úgy szeretem ahogy van. És ami még hihetetlenül fontos elfogad ahogy vagyok néha gyerekesen olykor hisztisen betegen csapzottan reggel ébredés után vagy épp kiglancolva mindegy épp milyen állapotban vagyok tudom hogy nem ezen múlik a szerelme.

2016. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!