Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az osztrák nemek szerinti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztrák nemek szerinti korfa teljesen más mint a magyar? Ott mintha sokkal több fiatal nő lenne mint itt.

Figyelt kérdés
Ausztriában szeretnék majd élni, ezért érdekelne, ha tudna esetleg a KSH-hoz hasonló osztrák korfát mutatni valaki. Voltam már Bécs-ben, Grác-ban és az osztrák alpoki vidéken is síelni (igaz, ez utóbbi turista hely elsősorban). De nekem mindenhol úgy tűnt, mintha nem ez a nagy férfi többség lenne mint itt a fiatal korosztályban, ott sokkal több nőt láttam, a szórakozóhelyeken is, és mellesleg csak osztrák férfiakat láttam színes bőrű nőkkel, fordítva egyet sem. Itt Magyarországon meg pont csak nőket látok színes bőrű pasikkal, fordítva egy szálat sem.
2017. jan. 2. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez már tényleg a lehetetlenség csúcsa... :D
2017. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Aki nem képes egy 4 szavas google keresést lezavarni, az nem méltó a válaszomra.
2017. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy a legtöbb magyar nő már külföldön melózik. (Ha érted mire gondolok)
2017. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Szergej55 ***** válasza:
37%
Ott inkább bevándorló többség van.
2017. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Az osztrák nők emberszámba se veszik a kelet-európai férfiakat, úgyhogy nagyon ne éld bele magad. Ahhoz rendkívül jól kell kinézned, hogy szemet hunyjanak az alacsony státuszod felett.
2017. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5


max téged nem

2017. jan. 2. 18:30
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Áruljátok már el, hol láttok akkora férfitöbbletet.... Kb 49-51% az arány.
2017. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7


Menj el Budapesten bárhová, minden szórakozóhelyen 3-4X annyi férfi van. Az internetes (magyar!) társkeresőkön úgyszintén.

2017. jan. 2. 18:40
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

6, ahogy gondolod, akkor hajrá!


Én történetesen magyar-német kettős anyanyelvű vagyok és rendszeresen mozgok echte (hehe) német/osztrák társaságban. Tapasztalatból mondom, nekik a keleti férfi egyáltalában nem pálya.

2017. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9


Ha tényleg kettős anyanyelvű lennél, akkor pont nem itt lennél, elhiheted. Szóval nem vagy az, akármennyit is mondogatod magad előtt a tükörben :D

2017. jan. 2. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!