Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az osztrák nemek szerinti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztrák nemek szerinti korfa teljesen más mint a magyar? Ott mintha sokkal több fiatal nő lenne mint itt.

Figyelt kérdés
Ausztriában szeretnék majd élni, ezért érdekelne, ha tudna esetleg a KSH-hoz hasonló osztrák korfát mutatni valaki. Voltam már Bécs-ben, Grác-ban és az osztrák alpoki vidéken is síelni (igaz, ez utóbbi turista hely elsősorban). De nekem mindenhol úgy tűnt, mintha nem ez a nagy férfi többség lenne mint itt a fiatal korosztályban, ott sokkal több nőt láttam, a szórakozóhelyeken is, és mellesleg csak osztrák férfiakat láttam színes bőrű nőkkel, fordítva egyet sem. Itt Magyarországon meg pont csak nőket látok színes bőrű pasikkal, fordítva egy szálat sem.
2017. jan. 2. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk pont nem te fogod eldönteni, hol éljek, arra meg ívben teszek, mit (nem) hiszel el.


Ettől függetlenül éltem én mind Németországban, mind Ausztriában, mindkét országban jó pár évet. De te nagy fiú vagy már, szal azt csinálsz, amit jónak látsz.

2017. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Jó hogy azt nem kevertétek még ide, hogy nektek azért nem jut nő, mert Kínában az egykepolitika miatt túl sok fiú született. Vagyis ők happolják el a nőket!

(Tudom, tudom, csak azért nem, mert nekik kicsi a farkuk, nem úgy mint a néger bevándorlóknak, akiket köztudott, hogy farokméret alapján eresztenek át a zöldhatáron...)


Esetleg fogjátok rá az ufókra!

2017. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
4%
#12 az ufókkal ellentétben a külföldi férfiak valóban nőhiányt okoznak idehaza. A 15 volt osztálytársnőm közül már 6 külföldi férfihoz ment hozzá. Pedig egy hót sima budai gimiről beszélünk, nem egy kéttannyelvű suliról.
2017. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó nekik.
2017. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!