Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen természetű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen természetű férfi miért nem kelendő a nőknél?

Figyelt kérdés

Egyik kollégámról lenne szó, aki egy ideje egyedülálló, és nem értem, hogy miért. Kicsit hosszú lesz a leírás, úgy érzem, sorry előre is.


30 éves férfiről van szó, aki mindenkivel megtalálja a közös hangot a munkahelyén és a társasági életben is, mindenki egyből a barátot látja benne. Bizonyos szintig megnyílik mindenki előtt, de van egy határ, ahonnan már csak nagyon kevés embert enged közel magához, mert sok csalódás érte az életben, ezért kis mértékben bizalmatlan. Viszont ha van barátnője, vagy látja a lányban a közös jövő lehetőségét, akkor azonnal kitárulkozik. Rendkívül pozitív természete van, elmondása szerint sosem a külsejével hódított, hanem ezzel a természettel, és van is benne valami, mert bár egyáltalán nem ronda, de nem is egy tipikus szakállas álomférfi, átlagosnak mondanám. Ha az embernek lelki gondjai vannak, meghallgatja, nem sablonos tanácsokat ad, bárki bizalommal fordul hozzá. Intelligens, sok mindenhez hozzászól, sok mindenről lehet vele beszélgetni. Kedves természete van, nem lehet felidegesíteni, higgadtan kezel mindent, és még egy bukó szava sem volt senkihez. Egyszerre humoros, és komoly is, mindig megtalálja a megfelelő hangnemet és stílust. Ha kapcsolatban van, akkor ugyanilyen, érdekli és foglalkozik a párjával, megtesz érte bármit, de nem papucsként, mert van benne tartás, hanem szerelemből és szeretetből. Sosem csalt meg senkit, sőt, nem rég egyik kolléganőnk rástartolt, és nemet mondott neki, mivel a nőnek van férje, és konkrétan kijelentette, hogy egy családot sem hajlandó tönkretenni. Ugyanez a helyzet az egy éjszakás kalandokkal, talán 1 volt neki összesen, de elzárkózik előle. Volt már sok kapcsolata, rövid és hosszú egyaránt, az utolsó 4,5 évig tartott neki, ahol ha jól tudom, már gyereket szeretett volna, de a csaj elhagyta. Azóta keresi újra az igazit, de nem találja, mert bár tök normális elvárásai vannak, rengeteg nő nem tudja még ezeket sem teljesíteni. Egy szerető társra vágyik csak, nem egy műanyag plázacicára.

Egyedül él a saját kis lakásában, főz, mos, takarít, és rendkívül jó süteményeket csinál, sokszor hoz be az irodába. Nagyon céltudatos, ha kitűz magának egy célt, addig hajt, amíg el nem éri, persze csak normális határokon belül. Nem fordul be a magánytól, pedig már 2 éve tart nála, feltalálja magát. Szeret a barátaival szórakozni, de nem jár bulikba, viszont annál jobban szeret utazni, és a természetben lenni.


Na de a lényeg: kevés nőnél próbálkozik, mert ahogy írtam, megválogatja kit enged közel magához. Viszont rendkívül jó szeme van ahhoz, hogy kit nem kellene leszólítania. Átlagos, csinos lányokhoz szokott odamenni, a múltkor pl egy aranyos lány fogta meg, akihez oda is ment, és bemutatkozott normálisan, elhívta valahova, pontosan nem tudom mit mondott neki. A válasz az volt, hogy mit képzel magáról, egy 170 centis pasi (mintha erről ő tehetne) ne akarjon tőle semmit. Szerintem nem ezt érdemelte, mert nem bunkón, vagy tapló módon közelített. Próbálkozott neten is, de ott általában nem kap választ.


A kérdésem igazából a következő lenne: Igaz, hogy ti nem ismeritek, de nagyon ritkán találkozom ilyen emberrel, aki ennyire jó természetű lenne, és nem értem, miért nem kell a nőknek. Naponta olvasom ezen az oldalon, hogy a nők ilyen pasiért könyörögnek, hogy elegük van a szexre hajtó, "menő", bunkó pasikból, amikor alkalmuk lenne rá, akkor mégse kell nekik. Ezért kérném a hölgyeket, magyarázzák már el, miért választják inkább a tirpák bunkót, ha más is lenne? Vagy miért kell utána azért sírni, hogy rosszat választottak? Mert egyszerűen nem értem. Olyan emberek kapnak lehetőséget kapcsolatra, akik egyáltalán nem érdemlik meg, mert nem foglalkoznak a társukkal, kihasználják őket, lenézik őket. Mások pedig csak az igazit keresik, sokáig eredménytelenül, esély nélkül.


Köszönöm előre is a válaszokat, és hogy elolvastátok.



2017. jan. 2. 21:27
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
81%

Azt hittem ez rólam szól, amíg ki nem derült, hogy sütit visz az irodába...


bakker pedig tudok sütit csinálni, köszi az ötletet viszek a kollégáknak legközelebb, hátha ilyen szépen írnak rólam is majd.

2017. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
30%

Te nő vagy...? (nem olvastam még végig).


Akkor miért nem jössz vele össze te? Ha a válasz valami béna kitérés akkor érthető miért van egyedül. Mert mindenki így reagál rá... Jön a "majd lesz egyszer valakid, mert megérdemled" (magában: "mindegy kihez mész te ronda weirdo, csak ne én legyek az!!!)

2017. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
46%

Ui: szépen összeszedted, hogy milyennek látod magadat, és most megpróbálsz választ kapni, hogy mi a gond? Az első lépés az őszinte beismerés, tükörbe nézni, és végiggondolni, hogy miért is nem kellesz a nőknek...



ui: a barátod bocs, természetesen a barátod

2017. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, szóval nem szeretnék összejönni vele. :)


#3 Felőlem azt is gondolhatod, hogy én vagyok a leírt személy, a te dolgod. Én nem így gondolom, és a kérdésem valós. Nem minden kérdés és személy kamu ezen az oldalon. Tudod, sok embernek vannak igazi barátai. :) Majd egyszer megtapasztalod talán te is.

2017. jan. 2. 21:40
 5/55 anonim ***** válasza:
46%

Onnan lehet tudni, hogy az ember magáról ír, hogy soha semmi rossz tulajdonságot nem ír le.


Nézz körül, mikor vannak ilyen kérdések, hogy "melyik nőt/férfit választanátok?", az egyiknél csak jó tulajdonságok vannak, a másiknál jók és rosszak.

2017. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

Harrison Ford egy nagyon jó színész, humoros, közvetlen a való életben is. No, ezek szerint akkor csak jót írtam, én vagyok Ford. Jó tudni. :)


Rendben, hidd nyugodtan, amit szeretnél, engem nem zavar, mint írtam. Remélem most már megnyugodtál, és tudsz majd éjjel aludni.

2017. jan. 2. 21:47
 7/55 anonim ***** válasza:
25%

Tudod, hogy mi a különbség Harrison Ford és közted?


Ő valóban jó színész, és el tudná hitetni, hogy más mint aki... Ellenben veled :)

2017. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
69%

Az én barátomnak ilyen természete van. És bár a környezetem szerint nem helyes nekem akkor is a legszebb.

Mondjuk én nem is vagyok egy feltűnő jelenség. Mindenki szerint szép vagyok de nem a ribis módon.


Az ismerősöd is meg fogja találni aki igazán hozzá való. A többi meg sallang.

2017. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna szinte szóról szóra függetlenül attól, hogy ki írta kiről, mert a kérdés maga valós dolgot ír le. Sajnos én sem értem, hogy miért nem az ilyen férfiaknak vannak sikerei a nőknél, holott kézenfekvő lenne, hogy odáig legyenek értük a nők, abból kiindulva amiket hangoztatnak a hőn áhitott férfiról. De valahogy azok a férfiak akik lépten nyomon össze tudnak jönni nőkkel, közel sincsenek ilyen tulajdonságaik.
2017. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az a baj a párkapcsolati piaccal hogy a kereslet nem találkozik a kínálattal. Az a típus amit a barátod keres a nem olyan feltűnő természetes anya típus (legalábbis észrevételeim szerint nem a diszkós miniruhások keresnek ilyen pasikat). Viszont az ilyen nem terem vagy legalábbis elvétve a bulikban és szerintem társkeresőn sem jellemző. Az aki úgy nyilvánul meg ahogy az általad írt példa csaj az pont nem egy apa típust keres magának hanem egy alfát vagy legalábbis valaki olyat akivel lehet villogni. Szóval rossz a választása a pasinak így elküldik az más kérdés hogy eleve csak az ilyen csajoknak csapja a szelet vagy szeretne ő más milyet csak nem talál. Ugyanez a helyzet az itt (vagy máshol) síró nőkkel akik mindig rosszat fognak ki. Így történik hogy ugyan x típust ír le valaki mint a vágyott pár és mégis y típussal jön össze vagy próbálkozik be nála. Az akire a barátod (elvileg) vágyik otthon ül és szomorkodik hogy ő nem kell senkinek vagy már rég párkapcsolatban van.

De ez persze csak az én meglátásom. Mások biztos máshogy látják.

2017. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!