Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők számára csak a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára csak a két véglet létezik?

Figyelt kérdés

a fórumon gyakori téma a női elvárások tömkelege, amelyek egyik fő része a külső. Amikor valaki azt állítja, hogy azért nem kell senkinek, mert nincs kigyúrva és nem tökéletes az arca, akkor megnézheti magát. Mivel a riposzt jön máris, amely szerint ugyebár neki sem kellene egy százkilós, ragyás arcú, ápolatlan ostoba lány.

Na de álljon meg a menet! Az ilyen esetekben a Kérdező gyakran egy teljesen rendben lévő, kultúrált és ápolt, testileg, arcilag és agyban is teljesen rendben lévő ember-vagyis messze jobb, mint a viszontválaszban említett lányverzió. Akkor viszont hogy lehet ekkora képtelenséggel jönni, amely szerint egy teljesen rendben lévő, minimum erős közepes vagy afeletti fiú megfelel egy bányászbéka feneke alatti szinten lévő lánynak?!

Akkor ezek alapján csak tökéletes és visszataszító fiúk, férfiak léteznek a nők szerint?



2014. nov. 8. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem. A magazinok számára létezik két véglet.
2014. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon egyszerű: minden, a másik külsejével szemben támasztott elvárás teljes mértékben szubjektív, önkényes dolog. Egy nőnek pedig ugyan úgy joga van az önkényes, szubjektív elvárásaihoz, mint egy pasinak.
2014. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem a nők számára sok véglet létezik..
2014. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Igen ám, de a legtöbbször nem az van, hogy jóképű, sportos, magas, elegáns, céltudatos srác keresi csinos, helyes, szép arcú, kedves barátnőjét, hanem ez: "Jaaajj, randa fejű, sovány/kövér, teszetosza, srác vagyok, miért nem tetszem a csinos, szép lányoknak?" Na, vajon miért? :)

Ilyenkor szokott a válasz lenni, hogy "neked sem tetszenek a ronda, kövér lányok, na látod, erről van szó"

2014. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezen en is gondolkodtam es egyet ertek a kerdezovel. Az olyan esetek ahol nulla csavok vagynak fullos nokre nagyon ritkak, ismerek par ilyet is, de nem ez a jellemzo. De nem fogok itt vitatkozni, mert a sok luzer csak erre elvezkedik, hogy leszavazhassa az igazat.
2014. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy soha, de soha nem láttam még olyan kérdést, ahol arra, hogy jó külsejű férfi miért nem talál magának csinos barátnőt, az lett volna a válasz, hogy mert neki sem kellenek a ronda nők.

Csak és kizárólag akkor, amikor valami külső hibáról írt, pl. hogy túl sovány (ami többek szerint ronda egy férfiban, ízlések és pofonok, mindegy).

Én mindig csak ilyenekre láttam olyan válaszokat, hogy ha nem foglalkozik a testével, akkor miért várja el a nőtől, hogy ő viszont igen?

2014. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy csak kevesen értették meg a kérdés lényegét. Igen, vannak elhanyagolt külsejű férfiak, de úgy vettem észre, hogy ilyen téren messze toleránsabb a hímnem, mint fordítva. Én legalábbis nem nagyon tudok olyan esetről, amikor átlagos külsejű lányról undorodva, lenézően nyilatkozott valaki, ellenben átlaogs külsejű srácokkkal ez mindennapos dolog. A róluk ily módon nyilatkozók pedig gyakran szintén nem a 90-60-90-es kategória tagjai.
2014. nov. 8. 22:36
 8/18 A kérdező kommentje:
"átlagos"
2014. nov. 8. 22:38
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja, csak épp egy nőnek már alapból egy csomó elvárásnak meg kell felelnie, hogy egyáltalán átlagos minősítést kapjon.
2014. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nálam biztosan nem. Arányos testalkat és normális viselkedés már fél győzelem.
2014. nov. 8. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!