Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés

Mindenképpen el kell mesélnem az egész történetet, hogy jobban átláthassátok a szituációt.

Fiatal tiniként mindig voltak barátnőim, a legtöbbször aki tetszett azt sikeresen meg is hódítottam, persze volt sokszor olyan is, hogy nem jött össze a hódítás. Igazából teljesen átlagos tini életetem volt, sőt jobb is talán, mint egy átlag tinédzseré, hiszen körül voltam véve csajokkal, és szerettek.

Aztán egyszer csak 17 évesen, életemben először szerelmes lettem, szerencsére a lány is belém. Összejöttünk, tombolt a szerelem, aztán amikor végeztünk a középiskolával elmentünk egyetemre ahol összeköltöztünk. Miden tökéletes volt, szárnyaltunk, dehát mégis csak tiniként jöttünk össze, megváltoztunk és végül 7 év járás után, közös megegyezéssel szakítottunk. Fontos tudni, hogy engem sokkal jobban megviselt a szakítás, én szerettem volna még adni legalább egy esélyt az egésznek, de Ő már nem érzett semmit, így természetesen tiszteletben tartva a döntést, csendben elengedtem. Igen szenvedtem, de szerencsére a barátaim és a családom segített mindenben és pár hónap után szép lassan kezdtem megnyugodni.

Nyilván nem akartam másik párkapcsolatot, hiszen 7 év sok idő kell egy kis pihenő, gondoltam most csak belevetem magam az önfeledt csajozásba, semmi komoly csak kavarás, esetleg pár egyéjszakás (megjegyzem sosem votl egyéjszakás kalandom), de arra jöttem rá, hogy leblokkoltam. Nem sikerült semmi. Beszélgettem a lányokkal, továbbra is kedveltek, azt mondták vicces vagyok és aranyos, de amikor úgy éreztem, hogy valami lehetne belőle egyszerűen betojtam és befejeztem az "akciót". Nos a szakítás lassan két és fél éve történt, idén már 27 leszek és ősszel jutottam el odáig, hogy legalább megcsókoltam egy csajt (a szakítás óta semmit nem csináltam egy lánnyal sem), de azonnal bűntudatom is támadt miatta. Senki nem tudott megfogni semmivel és ezen már kezdek igzulni, mert tiniként azért mindig tetszett valaki.

Kérdésem azt hiszem nyilvánvaló, teljesen hülye vagyok? Vagy kiégtem? Vagy mindenkinek csak egy igaz szerelem jut és nekem már meg is volt? Vagy megöregedtem és elfelejtettem milyen jó is ha valaki szeret? Egyszerűen nem értem magamat, is már több lánytól is megkaptam, hogy ők küldték a jeleket, de amikor rájöttem, akkor elszaladtam előlük és azt mondták, hogy így nem vagyok méltó arra, hogy valaki belémszeressen.


2017. jan. 3. 10:27
 1/1 anonim válasza:
úgy érzem túl görcsösen próbálod ezt a bulizzunk csajozzunk dolgot, tényleg sokáig együtt voltatok lehet most épp arra van szükséged hogy kicsit egyedül legyél és csak önmagaddal foglalkozz, néha ilyen is kell aztán ha már nem erőlteted ennyire úgyis menni fog magától (28L)
2017. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!