Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés
A párom néhány hete furán viselkedett. Nem igazán tisztelt, olyan volt mint egy kattant, néha bunkózott is. Sokszor sírtam, volt hogy előtte. Nem nagyon foglalkozott velem. Most meg azt érzem, hogy nem szívesen találkoznék vele, inkább lennék egyedül. Most meg ő teper. Most normális... 4 hónapja vagyunk együtt, tudom még friss. Szeretem őt. De most már nem érzem azt amit a furcsa viselkedése előtt.
2014. dec. 11. 19:13
 1/1 anonim válasza:

exemnél én is ezt éreztem, miután próbált volna beszabályozni, hova mehetek. de én beintettem neki, 4,5 hónapig voltunk együtt, mára már mindketten túlléptünk rajta, mindkettőnknek van valakije

lehet, hogy neked is pontot kellene tenned a kapcsolat végére, ha úgy érzed, a bizalmat, a kötődést, vagy bármit megtört benned maradandóan, amit nem tudsz elfelejteni, mert akkor eztán is megmarad, és csak őrlődsz mellette, és ő sem tudja, mi bajod, mert te meg nem tudod kifejezni magad.

azt tanácsolom, vagy keressetek gyorsan megoldást(ha elég nyitottak vagytok egy őszinte, mély, "lelkizős" beszélgetésre), vagy zárd le, mert egyikőtöknek sem jó így

2014. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!