Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan emberrel akinek már 50 sikertelen állásinterjúja volt zsinórban?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2017. jan. 3. 11:19
1 2
 1/20 anonim válasza:
7%
Én járnék hajléktalan nővel is. 26 éves férfi vagyok.
2017. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Te vagy a jogásznő ugye?

Sokáig 49 sikertelen interjúd volt, azóta 1-en voltál?

Mièrt nem próbálkozol?

2017. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Elég sok, de nem ez alapján ítélem meg az embert. 26F
2017. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy már unalmas vagy?
2017. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok a női válaszolók mit fognak írni.
2017. jan. 3. 11:27
 6/20 anonim válasza:
6%
Én két konténer között kefélném a hajléktalan nőmet, ha nem lenne pénzünk szobára!
2017. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Hát legalább próbálkozik...

Nem ez alapján választok, és tényleg jó hogy nem adja fel. A kérdés persze az hogy mi az oka ennek, illetve ha van oka, akkor ezen próbál e változtatni.

32N

2017. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Budapesten élek, itt mindig van _valamilyen_ munkalehetőség. Aki 50 sikerteles interjún volt, az vagy nem Budapesten lakik (és távkapcsolatban nem vagyok benne, szóval innentől kezdve mellékes), vagy NAGYON el van tévedve a lehetőségeit és alkalmasságát illetően, ami nem túl pozitív. Nem beszélve arról, hogy akit ennyi visszautasítás és csalódás ért ilyen fontos területén az életének (a megélhetéséről van szó, elég stresszes, ha ez veszélybe kerül) az nagyon depresszív ember lehet, és bár párkapcsolaton BELÜL, miután már együtt vagyunk egy szövetségben, minden probléma nélkül támogatnám a párom, akár ilyen helyzetben is, de ezt a terhet az ismerkedésnél nem venném magamra.
2017. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
50 az sok. Kérdéseim: A végzettségének megfelelően akar elhelyezkedni? Jól ítéli meg saját magát? Ha nagyon vonzó lenne számomra ez az ember akkor igen. Egyébként nem. N/41
2017. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Középkorú nő vagyok.


A hátterét nézném annak,hogy mi az oka ennek a sok sikertelen állásinterjúnak.

Lehet,hogy egy idő után mindannyian önbizalmunkat vesztenénk,de az is lehet,hogy olyan munkakörökre pályázik amihez nincs megfelelő végzettsége, alkalmassága.

Az is fontos lenne számomra,hogy a mindennapi életvitelére ez milyen hatással van. Ha egy zárkózott, önbizalomhiányos esetleg lelkiekben labilis pasi, aki anyagilag folyamatosan padlón van, vagy egy zűrzavaros családi háttér okozza az "alkalmatlanságot" ...hát meggondolnám az ismerkedést.

2017. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!