Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, mit gondoltok, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, mit gondoltok, mi lehet az oka annak, hogy nagyon sok férfi sikertelen a lányok/nők terén?

Figyelt kérdés

Szeretném, hogyha minél több dolgot leírnátok. :) Hátha akadnak hasznos vélemények, amik segítenének 1-2 itteni felhasználónak.


Trollkodást lehetőleg mellőzük.



2016. dec. 15. 09:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudják, mert teljesen más körülmények között szocializálodnak, őket nem éri ilyen súlyosan a dolog hogy mélyebben is belegondoljanak, mert ott van nekik még azért a pistike aki csapja a szelet. Igy egy ilyen kérdésre úgy válaszolnak hogy a Férfi hibája miatt, mindenről a férfi tehet.
2016. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
75%

Eloszor is a legfontosabb : képtelenek szembesülni a jogos kritikával, hibaikkal.

Mert bele van kb égve az agyukba, h ok hibatlanok, mindent jol csinálnak, mégsincs senkijuk.

Aki hajlamos a változásra es valoban társát akar, az ilyenkor elgondolkodik, h tenyleg jo e az elmélet amit eddig felépített magában?

A makacs, önfejű meg bele se gondol ebbe, egyszerubbnek látja a " mindenki hulye rajtam kivul" felfogást.

Minden innen indul.

Akiben megvan a hajlandóság arra, h elfogadja azt, h változtatnia kell az fog találni part. Aki makacsul ragaszkodik a sajat sikertelen otleteibe, elveibe az nem.

2016. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
69%

Sokszor megpróbáltam már leírni, de mindig csak lepontoztak, és leoltottak. Nem lehet nekik segíteni.

Az ilyen mentalitás pl elég ok szerintem.

2016. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
54%
Nem szidom a csajokat, de ők ezt nem fogják normálisan megmondani. Nyilván azt fogják mondani, hogy kevés önbizalom, ilyesmi. Viszont az nem tudják, hogy miért alakult ki, és egyes srácoknak miért nincs önbizalmuk. Pedig ha kicsit belegondolnának egy-két dologba, akkor lehet rájönnének, hogy nem is olyan habos torta a dolog, ha nem ugrálnak állandóan körbe, és senki nem tekint rád potenciális jelöltként. Vagy például, hogy ezek a srácok pár dolog miatt miket kaptak a környezetüktől. Hidd el vannak olyan dolgok, amit ha egy másikat leszóló csajnak kellett volna elviselni, akkor már rég a kádban ülne felvágott erekkel. Viszont mondom ezt nem érti meg az, akit 14 éves kora óta körülugráltak a fiúk, mert hogy milyen jó csajszi. Mások meg rettegtek bejárni a suliba, mert nem tudta aznap hogy alázzák meg. 23/F
2016. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
78%
Férfiként azt látom, hogy a többi hímneműnek fogalma sincs arról, hogy mi kell egy nőnek. Ezért botlazodnak... 33F
2016. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
91%
Még annyit, hogy például én próbálok változni, tényleg sok mindent kipróbáltam, semmi nem jött be. Próbálnék még tenni a dolgokért, csak már tanácstalan vagyok, hogy mit kéne. Előző voltam.
2016. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
38%

Én azt nem értem, hogy a csajok miért okoskodnak ilyenkor. Ráadásul iylen magasröptű mondanivalóval, hogy hogy "há mer hülyék, és nem kéne hülyének lennüik".

Miközben tudjá jól, hogy ők hogyan választanak. Azt kellene leírnotok, hogy mi alapján kerülöd el a kérdésben szereplő fickókat. Persze erre nem fogsz tudni válaszolni, mert nem pusztán elkerülöd, hanem fel sem tünnek. Szerintem ti életetekben először találkoztok iylen férfi problémákkal. Mert a valóságban ezek a csókák arra sem kapnak lehetőséget hogy szóbaelegyedjenek egy nővel. Ki sem dferül róluk hogy hülyék e vagy sem. Amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy külsödleges okai vannak.

2016. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Akik azt mondják, hogy a lányok/nők nem fognak tudni jó választ adni, mert nem látják át a helyzetet a mi szemszögünkből, stb...


Azoknak üzenném, hogy: Valószínűleg tisztában vannak a nők, hogy mire vágynak és, hogy ezeket a vágyakat mennyire tudják teljesíteni a férfiak, mi az ami sokakból hiányzik, stb... Az ok, hogy valakiben valami miért nincsen meg az senkit nem érdekel szerintem. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani (és lehet, hogy ez most nem a legjobb példa) hogy ha feladunk egy hirdetést valamivel kapcsolatban, mert szükségünk van mondjuk egy szakemberre, aki megcsinálja nekünk otthon a fűtést vagy akármit, de ő nem tudja megcsinálni, mert nem figyelt oda anno. amikor tanulta a szakmáját, akkor senkit nem fog érdekelni, hogy miért nem tudta teljesíteni a feladatot, a hangsúly azon lesz, hogy nem tudta teljesíteni. Magyarázkodni mindig lehet, de a végeredményen semmit nem változtat.

2016. dec. 15. 09:44
 9/46 anonim ***** válasza:
33%
Ember, te kértél magyarázatot, hogy miért sikertelenek az emberek! Szerinted ennek semmi köze nincs az eddigi életéhez? Húha. :D
2016. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
80%

4-es... En ilyen lany voltam, amilyen te fiuban.

Alt. Isk, kozepsuli. Mindenhol szekaltak, kikozositettek, bántották, gunyolodtak.

Folyamatosan azt hitettek el velem, h ocsmány vagyok, senki ek nem kellenek es húzzam le magam a klotyon!

Lanykent frankó volt megélni ezt... H nem tudtam ki mibe köt bele majd eppen.

Nézve azt, h az utolso putris cigó csaj is bepasizott.

Szo szerint... Ahogy leballagtam es elmentem dolgozni ujraepitettem önmagam.

Nem neztem többé hatra...

Tudod mi lett a vege? A munkahelyem környékéről kb 4-en, privát életben kb 3-an akartak összejönni velem.

Tudod ez mit jelentett nekem? Azt, h kur***a nem volt igaza egyik gyokernek sem!

En tettem is erte. Dolgoztam magamon, atestemen, a lelkemen, o bizalmam lett, stílusom es nem hagytam, h többé barki is csak rosszul nézzen ram, mert eltapostsm a g*ibe.

Most ott tartok h van 2 gyerekem es sokéves házasságok... Azok, akik fikaztak, most egyedul vannak es/vagy elváltak, megkeseredett emberek. Ennyi... Minden fejben indul el elobb.. Az osszes változás. Hidd el.

2016. dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!