Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egyre több önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több önbizalomhiányos pasi? Miért nem mernek próbálkozni azoknál akik tetszenek nekik? Komolyan nem értem hogyan lehetnek ilyen nyuszik.

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 18:46
1 2
 1/20 llorTllorT ***** válasza:
0%
igenigen nyuszik ezek mind 😂
2017. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
És meg is akarod érteni, vagy jó neked a sima buta fröcsögés?
2017. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Én próbálkozok ha tetszik valaki, csak ilyen hihetetlenül ritkán van, mondjuk 10 évente egyszer. :D
2017. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem eddig mindig olyan lányok tetszettek meg, akikkel éppen egy közösségben voltam és amelyiknél bepróbálkoztam az mind elutasított, aztán meg kerülgettük egymást és kínosan éreztük magunkat. Ezért mostanság nem is arról van szó, hogy ne lenne bátorságom, inkább csak ezt a fölösleges nyűglődést akarom elkerülni, azzal, hogy nem próbálkozom be.
2017. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
64%
Valószinűleg látják ami történik, hogy a mai lányok leginkább külső alapján ítélkeznek és meg se próbálnak megismerni egy mondjuk átlag kinézetű srácot. Van olyan akit sokszor lekoptatnak, van olyan aki egyszerűen csak fél a visszautasítástól. Amúgy a kezdeményezés eléggé para dolog tud lenni.
2017. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

Az a baj,hogy nőként nem tudod kipróbálni sem ezt, pedig szívesen megmutatnám. Mikor 8 éven keresztül csak visszautasítást,kinevetést,megalázást kapsz,pedig úgy érzed mindent megtettél érte...

Igen változtattam sok dolgon az évek során, és amikor rájöttem,hogy szimplán az a gond,hogy nem tökéletes genetikával,jóképűnek születtem,az fenomenális érzés volt... Hányszor láttam és hallottam már társaságban is,bulikban is, ki mit mond a csajoknak, hát a szemem előtt porba alázta a srác a csajt,a csaj akkor abban a pillanatban hozzávágta a táskáját,utána 2 perc múlva már csókolóztak a sráccal... és nem egy ilyen vagy hasonló esetet láttam és hallottam már...

Azért,mert jóképű. És onnantól majdnem teljesen mindegy mit mond vagy csinál az illető.

Aki meg nem annak született,az meg bármit tehet, nem lesz esélye sem a nőknél...

2017. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Ez meglehetősen komplex téma.

A mai fiatal férfiak elég jelentős része nőtt fel apa nélkül, akiknek pedig volt is faterjuk, azoknak a nagy részével se foglalkozott nagyon az apjuk, szóval ezeknek a férfiaknak a gyerekkorából hiányzott egy erős férfimodell, aki elmagyarázhatta volna nekik a párkapcsolatok dinamikáját. Ebből az következik, hogy egy csomó férfi soha nem kapta meg az a tutorial szakaszt az életében, ami során elsajátíthatta volna azt, hogyan kell közeledni a nők felé, illetve nagyon sok férfinak manapság az internetes haverjain kívül nincsenek igazi barátai, így nem tudják kikkel megbeszélni a nőügyeiket és nem tudnak trükköket és infót cserélni egymás között. Ez oda vezetett, hogy egy halom férfinak fogalma sincs arról hogyan kell egy beszélgetést elkezdeni egy nővel, nemhogy arról, hogy kinek és mi a feladata egy párkapcsolatban. Nincs ott a fater, hogy elmagyarázza hogyan működtek az ő idejében a dolgok és nincsenek ott a barátok, akik elmagyaráznák, hogy jelenleg hogy működnek a dolgok, így a szerencsétlen férfiállat egyedül marad a kérdéseivel és teljesen fogalmatlanul áll a nőkhöz.

Természetesen nem minden a férfiak hiába, a nők keze is benne van a dologban. Manapság olyan brutálisan képes lekoptatni egy-egy közeledni próbáló férfit rengeteg nő, hogy az örökre elveszi a férfiak motivációját a jövőbeli ismerkedéseket illetően, plusz a közösségi média minden behálózó mivoltának köszönhetőek egy ilyen megalázó visszautasítás gyakran több száz fős közönség előtt történik, ezzel effektíve ezerszeresére növelve a megalázást.

Ezek a főbb okai annak, hogy manapság rengeteg fiatal férfi inkább neki se áll ismerkedni és visszavonul az online világába. Mindkét fél hozzáállásán változtatni kéne, ahogy mondani szokás: kettőn áll a vásár és ez itt sincs másképp.

2017. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Szergej55 ***** válasza:
63%
A legtöbbeknek nincs kedve 50 elutasítás után 51. alkalommal is nekifutni, amit valamiért meg tudok érteni. Te nem akarod, csak fröcsögsz.
2017. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Ebben az a vicces, hogy a nők naponta ismétlik ugyanazokat a válogatott kifogásokat, miért nem kezdeményeznek olyan férfiaknál, akik bejönnek nekik, amikor pontosan tudjuk, hogy ugyanazért, amiért a férfiak (egy része legalábbis): mert rohadtul nem akarják kitenni magukat az elutasítás lehetőségének és a vele járó megalázó érzésnek.
2017. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Én merek próbálkozni, csak mindig megbélyegeznek azzal, hogy túl jó fiús vagyok, ami a mai lányoknál unalmas.
2017. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!