Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy nem lesz barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem lesz barátnőm soha? Ronda pasi vagyok! Az ismerkedés területén önbizalomhiányos és gátlásos! Nincsen semmi szociális életem. Szinte csak dolgozni járok el! Ennyire luzer hogyan lehetek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha ezt folytatod akkor elég valószinü.
2016. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Az utolsó kérdésed előtt elég alaposan felsoroltad, hogy lehetsz ennyire lúzer. Mire válaszoljunk?
2016. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok tenni ellene semmit!
2016. nov. 27. 19:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak te tartod magadat rondának vagy hallottad is,hogy összesúgnak a hátad mögött?
2016. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Első lépésbe akár lehetne csak annyi a célod, hogy legyen egy kis szociális életed. Még csak nem is barátságok, hanem csak valami kicsit. Elkezdhetnél beszélgetni az interneten, eljárni nyílt programokra pl. Meg egyáltalán felépteni lépésről lépésre, hogy ki vagy, miért vagy izgalmas a magad számára, miről szól az életed.
2016. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

# 5/5

Ott a pont. Előbb magadat kell boldoggá tenned, hogy osztozhass a boldogságodon egy lánnyal. Ha magadba fordulsz teljesen, azzal még azt is elűzöd magadtól, aki esetleg összejönne veled.

2016. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Neten nem tudok beszélgetni senkivel!Ha el mennék valamilyen rendezvényre akkor ott meg csak magamba lennék.Elég nehéz a helyzetem!
2016. nov. 27. 19:40
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
#7 jah nehéz a helyzeted, mert riányálsz és a kifogásokat keresed.
2016. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Senki nem tudja helyetted élni az életedet.

Ezt kéne már megérteni!


Senki nem fog helyetted elkezdeni ismerkedni és szocializálódni.

Ez a te feladatod. Elsőként is vegyél magadon erőt és kezdj el beszélgetni neten emberekkel!

2016. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Évekig voltam netes társkereső oldalakon!Még egy randi se jött össze!Megint kéne próbálkoznom?
2016. nov. 27. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!