Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott, visszahúzódó férfiaknak lehet barátnőjük?

Figyelt kérdés
Normális, épületes válaszokat!!!!!

2017. jan. 4. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, de akkor sem ússzák meg kommunikáció nélkül, különben nincs kapcsolat!
2017. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

ennél nem tudok épületesebb választ :(


[link]


remélem segítettem!

2017. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#2

Nem egészen világos.

2017. jan. 4. 19:37
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha ez nem világos, akkor nincs esélyed :( bocs
2017. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Várjunk csak.

Te most belinkeltél nekem egy vörös téglás házat. Hogy mi a sz*rt akarsz ezzel, nem tudom.

Mintha kértem volna, hogy értelmes válaszokat szeretnék, nem poénkodást a másik ember problémáján.

2017. jan. 4. 19:57
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
lehet barátnőjük de sokkal nehezebben ismerkednek szerintem eleinte én is az voltam míg az évek alatt teljesen más lettem , sokszor azt éreztem hogy pont a zárkózottságom miatt úszott el rengeteg lehetőségem , mondanám hogy légy bátor meg minden de ismerem hogy ez milyen már maga a gondolat hogy hozzá szólsz valakihez fel viszi a púlzusod stb.. vagyis nekem így volt aztán egyre többet beszélgettem lányokkal és rájöttem hogy ők nem fognak noszogatni h milyen vagy neked kell meg mutatnod magad szerintem ez az én véleményem :)
2017. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
De buta vagy kérdező! Nincs esélyed :D
2017. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 schamuelson ***** válasza:
62%

Tisztelt kérdező! Ha nem sikerült megfejteni a 2-es válaszát, akkor megpróbálom elmagyarázni.

A "ház" szinonimája az "épület". A belinkelt képen látható objektumot nevezzük inkább épületnek, akkor ha fotót szánta válasznak a 2-es, ez egy "épületes" válasz.

A dolog rejtett értelme viszont a humor! A humorérzék fontos tulajdonság a lányok szemében. Van is némi alapja, mert általában intelligenciával karöltve jár a humorérzék. Nah, azért ne ess kétségbe, mert a 2-es poénja inkább favicc kategória!

A kérdésedre: Igen, lehet barátnője egy zárkózott férfinek is. Persze jóval nehezebb számára a kapcsolatteremtés. Azt sejtem, hogy egyébként azt szeretnéd megtudni, miként lehetne barátnőd. Hm, nincs valami vagányabb, széles ismeretségi körrel rendelkező barátod, haverod? Aki kimozdítana a zárkózott viselkedésedből, társaságba vinne. Esetleg abban a baráti körben találnál hozzád illő jelöltet.

Mi az oka a zárkózottságodnak? Előnytelen külső, önbizalom hiány, sok sikertelen próbálkozás, valami pszichés probléma, vagy csak ilyen az alaptermészeted? Ha az okkal tisztában vagy, úgy esélyed lehet változtatni rajta.

2017. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

8-as favicc vagy sem... egészen addig trollkodásnak szántam, amíg a kérdező el nem akadt ezen a nem túl magas akadályon...


Ez pedig sok mindent elárul az emberről, a reakciója pedig még többet... Persze, lehet mondani, hogy máskor/másokkal nem ilyen, de a valóság az, hogy az ember csak rövid ideig képes megjátszani magát, gyorsan felszínre jönnek az ilyen személyiségjegyek.

2017. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9

Két dolog:

1. kevéssel azután, hogy kiírtam, hogy nem értem, rájöttem a fergetesen nagy poénodra.

2. valóban: a humorérzék sokat elárul az emberről. Nekem van érzékem a NORMÁLIS humorra, ergo nem az ilyenekre. A te humorérzéked sem lehet a toppon, ha neked ez humoros, pláne, hogy külön írtam, hogy normális válaszokat szeretnék.

2017. jan. 4. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!