Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye hogy a visszahuzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hogy a visszahuzódó fiúknak nincs is barátnőjük, miért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 14:14
 1/8 Kamuuu ***** válasza:
90%
Kérdésben a válasz azért mert visszahúzódó tehát nem mer kapcsolatot létesíteni tehát kezdeményezni a lányok meg úgy gondolják hogy a fiúknak kell.
2010. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamuuu csak 15 éves, de most igaza van. :P
2010. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kamuuu ***** válasza:
Na valaki egyet ért velem:$$:D:XD
2010. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én visszahúzódó vagyok, mégis volt barátnőm. Most is alakul a dolog. Mondjuk az igaz, hogy én nem kezdeményezek.
2010. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered, lehet hogy csak a te társaságodban visszahúzódó. Ha valóban az, akkor a visszahúzódás miatt nehezen ismerkednek, ennek gondolom mindig van pszichológiai oka. Ámde semmi sem változtathatatlan, én is ilyen voltam régen, ma már nem! ;) Ja és akkor is voltak barátnőim csak sokkal ritkábban.
2010. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Moszuke ***** válasza:

a visszahúzód nem feltétlen szar darab.

lehet csak lassabban és nehezebben alakít ki kapcsolatokat. lassan oldódik, de ha fel oldódott utána már tudja önmagát adni.


jómagam is ilyen vagyok, és fontos az első benyomás az idegeneknél.. ha azt látom hogy egy nyomorék az illető akkor azzal nem is erőltetem a feloldódásomat.. de ha látom hogy közvetlen, "jó_fej állat" akkor akár azonnal tudom magamat adni.


szal szitu és egyén függő is ez a dolog szerintem.


a válaszom:

há' me' nem kezdeményeznek és valaki megelőzi őket.

2010. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok csak nagyon beteg lelkileg mert komoly dolgokon mentem keresztül nem kaptam soha senkitől semmit nem szeretek sehol otthon se nem volt családom illetve volt de az minden volt csak családnem
2010. okt. 2. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Párom is visszahúzódó, nem egy kemény, macsó jellem, mégis vele vagyok már időtlen idők óta.

Sőt, ki se használom, hanem egy nagyon meghitt kapcsolatban vagyunk, na?

Zsák a foltját, bár nekem nagy szám van, de nem vagyok azért olyan fenegyerek, inkább, mint a korbács, néha lecsapok, de bőven elég csendes, nyugis vagyok.

21/L

2010. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!