Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néptáncos csajokkal érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néptáncos csajokkal érdemes ismerkedni átlagon aluli testalkattal?

Figyelt kérdés
Anyám többször mondta, menjek néptáncra, hogy levezessem a feszültségemet és hátha megismerek egy aranyos lányt. Azt kérdeztem tőle, hogy egy hobbittal mégis ki akarna táncolni. Meg ismerek az egyetemről néhány ilyen csajt és a pasijuk sem az a tipikus ágról szaladt egyszerű srác. Nekik is ugyanúgy meg vannak az igényeik, mint a D-s mellű álomszép parti csajoknak. Bár tényleg nem tudom van-e értelme csak csajozás céljából beiratkozni egy ilyen csoportba, főleg, hogy semmi önbizalmam sincs a tánchoz.

2017. jan. 6. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
maga ön?
2017. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Miért pont néptánc??
2017. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A nagy kérdés,hogy kedved van-e? Ne Anyukádra hallgass, és főleg ne csajozás céljából kezd el, mert ha nincs kedved hozzá és nem megy, még az önbizalmad is aláásod.


Nekem több néptáncos ismerősöm van,és igen, igényeik vannak, kb. olyan szinten mint egy átlagos, normális gondolkodású nem néptáncos lánynak.

2017. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Mi az, hogy "nekik is ugyanúgy meg vannak az igényeik, mint a D-s mellű álomszép parti csajoknak" ??? Már bocsi, de közöttük is vannak álomszép (akár parti) csajok.
2017. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak csajozás miatt nincs értelme, mert új lennél és ha több csajjal akarnál próbálkozni akkor eléggé dzsigolónak titulálnának. Ha a D-s mellű csajok tetszenek, akkor miért nem próbálkozol náluk?
2017. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kb. 7 évig néptáncoltam. 2 csajjal voltam a csoportból ennyi idő alatt, szóval nekem bejött :D
2017. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik unokatesóm pasija egyáltalán nem egy matyó hímzés,mégis van közös babájuk.A nőt meg csúnyának se mondanám, szóval nem lehetetlen,csak ne úgy indulj neki,hogy egy csöcsös szőke nővel távozol.
2017. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy néptáncos lánynak nem feltétlenül kell csúnyának lennie.Ugyan olyan lányok mint a többi.Vannak köztük nagyon szépek.
2017. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!