Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van akkor ha hónapokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha hónapokig ismerkedünk, beszélgetünk, közös programok stb. Ebből lesz kapcsolat vagy csak barátság marad?

Figyelt kérdés
Csók,szex eddig nem történt. Igaz kb 2-3hete ismerkedünk. Én elmondtam, hogy mit érzek, de Ö eddig barátnak tekint. Hátha késöbb kialakul azt mondja. Bizakodunk mindig azt mondja
2017. jan. 7. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor hónapok óta ismerkedtek vagy 2-3 hete?Nem mindegy.2-3 hét után még nem kell szerelmesnek lenni,de pár hónap után,ha nem vagytok azok,akkor nemis nagyon lesztek.
2017. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Baromság. Mitől alakulna ki később? Ugyanazok maradtok, nem fog változni a helyzet. Ezt csak azért mondta hogy megnyugtasson és továbbra is pitizd körbe. Te elmondtad mit akarsz még sem vesz komolyan.. igy ennyi. hagyd a francba
2017. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt már, hogy egy év ismeretség után szerettem bele valakibe, előtte fel sem merült a dolog.


Nem tudom hogyan, de egyszer csak megláttam benne valami különlegeset, mintha egy szikra gyúlt volna a szívemben, ami addig nem volt ott.


Szóval bármi lehetséges. :)

2017. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem ismerkedünk hónapok óta. de ha annyi lenne majd, akkor van esély?
2017. jan. 7. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!