Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik típusú nőket nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típusú nőket nehezebb felszedni/megtartani? (képek)

Figyelt kérdés

1:


[link]


[link]


2:


[link]


[link]


2017. jan. 8. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettőt. a magas-vékony-modellalkat a fiatalabb korosztály (20as) körében talán népszerűbb kicsit.
2017. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Mi köze a testalkatnak ahhoz, hogy a hétköznapokban majd hogyan boldogulsz valakivel?
2017. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
1.1 és 1.2 képek szereplőit szerintem
2017. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Legyünk fájdalmasan őszinték, általában sok köze van.
2017. jan. 8. 12:36
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

A kettő közül az 1. típust szerintem.


Bár jellem kérdése is...

2017. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez a képek közül, hát úgy mindegyiket :D
2017. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Az egyes csoport rißancaihoz talán még hozzászólnék, de a második csoporthoz már nem, tőlük még a rosszlányokon is különbek vannak. Szerintem körülbelül ugyan olyan nehéz mind a két csoportot "felszedni" mivel az ilyen kategóriánál konkrétan nem nagyon tudnád őket csak úgy felszedni, itt ők döntik el, hogy kit választanak. Vannak más kategóriák akiknél talán még mész valamire az udvarlásoddal.
2017. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
A masodikat nehezebb megtartani,szo szerint :)) Egyebkent annyira nem ettol fuggnek ezek a dolgok,hanem szemelyisegtol ennyi.
2017. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Sorban csalják és hagyják el a csinosabbnál csinosabb nőket is, nincs.


Illetve egy pufók könyvtáros lánynak is lehet pocsék jelleme, szeszélyei, ami miatt lehetetlenné válik vele az együttélés.

2017. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Szóval melyiket egyszerűbb felszedni és megtartani, a vékony ri&ancot, vagy a szilikonos ri&ancot?
2017. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!