Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magas sportos lányok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas sportos lányok nagyon ritkák, és baromi nagy rájuk az igény, szóval nehéz felszedni őket?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a formában nem igaz, inkább nehéz olyat találni, aki parlagon hever. :)
2016. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

"baromi nagy rájuk az igény"

Akkor keresd a megfelelő üzletben.


Normális pasira is "nagy lenne az igény", de az itteni kérdéseket olvasna ők nem nagyon léteznek.

2016. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van, aki sportol az nem unatkozik.

Én alapvetően atletikus vagyok, a telet leszámítva folyton mozgásban vagyok. A kereslet biztosan nagy lenne ha eljárnék valahová, de ilyenkor inkább a tanulásra fókuszálok. +nem vagyok extrémen magas

2016. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hajaj :D Eleve a magas lányok is ritkák, a sportos lányok is ritkák, hát még a kettő együtt! Még kisebb a halmaz. Nekem is egy ilyen lány lenne az álmom :|


# 2: az itteni visszataszító megnyilvánulások nagy része ugyanattól a néhány embertől származik, a valóság egyáltalán nem olyan vészes. Ha az lenne, akkor a "normális" srácokat nem utasítanák el folyton-folyvást kapásból csak azért, mert nincs meg benne még jónéhány extra tulajdonság. Hatalmas a verseny, nem elég normálisnak lenni, mellette igazán jó külsejűnek, magas szociális rangúnak és akár gazdagnak is kell, ha az ember akar valamit. Rengeteg ilyen pasi szaladgál mindenfelé.

2016. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

180 magas vagyok, sportolok. Átlagos mértékű igény van rám szerintem, nem olyan baromi nagy, pedig szép az arcom. Sok férfi nincs oda a magas nőkért, mert alacsonyabbak nálam, vagy egymagasak. Azért sokszor kapok bókot, elismerő nézéseket. De van barátom, szóval ez a párkeresés téma már egy jó ideje nem érint.

21/N

2016. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!