Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos kinézetű 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos kinézetű 30 éves nőnek lehet sikere társkeresőn, ilyen igények mellett?

Figyelt kérdés
Egy 30 éves barátnőm lassan másfél éve szingli. Nagyon szeretne már komoly kapcsolatot, családot. Mondjuk neki a társkeresőt, de nagyon nem hisz benne. Ami fontos neki, hogy kedves, megértő, hűséges, okos legyen a férfi, jókat lehessen vele beszélgetni. A külső annyira fontos neki, hogy magasabb legyen nála, ápolt legyen, de nem zavarja ha el van hízva vagy nagyon vékony. Egzisztenciában, annyi a fontos, hogy legyen állása, de ha az nettó 120 ezer, az sem zavarja.
2017. jan. 10. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Kedves,megértő és hűséges társ kevés van.Az elvárás reális lenne,csak nehéz ilyet találni.
2017. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Valakinél biztos de nem társkeresőn....Persze ehhez neki is felkéne mutatni valamit.Legalább ugyan annyit amit elvár....
2017. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn rengeteg normális pali van, aki max élőbe nem mer odamenni de minden másba megfelelő, én is hasonlónak tartom magam, vannak negatív részeim, de az amiket pletykálnak a társkeresőkről az mind baromság, lehet, hogy a megfelelőhöz várni kell de élőbe sokkal nehezebb, lassabb.
2017. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Ezeknek az elvárásoknak a férfiak 80%-a megfelel. Szóval, mivel még egy ronda nőnek is legalább 1000 férfi ír egy társkeresőn havonta, ezért legalább havi 800 ilyen férfit tud találni. Van még probléma? Csak szólj nekem!
2017. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Most elképzelem a csóri pasast, mindenben stimmel, de „csak” 119 a nettója, megy a lecsóba. :D
2017. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Jó igénytelen nő lehet.
2017. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor a pasik 90 szazalekanak megfelel erdemes 5 percet tarskeresozni ez alatt kivalaszt 10 pasit a legjobbnal lehorgpnyoz es tul is teljesitette az elvarasait
2017. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 icu75 ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is hasonló cipőben járt, csak 40éves volt,egy 12éves gyerekkel. Nem hitt a netes társkeresőkben,hiába agitáltam. 2év után meguntam nézni ahogy szinte sorvadt,és felregisztráltam helyette. Aztán pedig megmutattam neki,hogy most már hogy ennyien érdeklődnek,tessék csinálni. Képzeld el volt pár sikertelenebb randi,aztán beütött a krach,talált egy magához való kedves férfit. Most már több mint fél éve dúl a l'amour! Szóval igenis tessék próbálkozni!
2017. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerintem olyan alap dolgok, amiket mindenki beír a társkeresőn az elvárásai közé...

De annyira általánosak, hogy ebbe tényleg nagyon sokan beleférnek. Még én is, szóval nincs olyan nagyon magasan az a léc... :D


30F

2017. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezek minimális alapigenyek.
2017. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!