Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajkent hogy lehet nyilvanos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajkent hogy lehet nyilvanos helyen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos eleg konnyen zavarba jovok,nem is tudnek soha leszolitani egy pasit sem.

Hogyan lehetne megis felhivni a ferfiak figyelmet anelkul,hogy olcsonak tunnek?



2017. jan. 10. 21:41
 1/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Szemezz velük és lesznek bőven akik oda is mennek. Velem volt olyan, hogy a csaj úgy nézett, hogy azthittem megőrülök. Aztán oda is jött, de ha nem jött volna akkor én mentem volna oda hozzá úgy felspanolt. :D
2017. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezzel én is így vagyok kérdező,van egy férfi aki állandóan mosolyog és néz ,de tovább nem jutunk ,én nem merek odamenni hozzá.
2017. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp! De ha oda menni " nem mertek " , akkor olyan helyzetet teremteni, hogy ők menjenek hozzátok ??
2017. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es hogyan lehetne olyan helyzetet teremteni?
2017. jan. 10. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj most írkálni fognak itt a pasik... :) de te úgy is lekoppintod őket. Így szokott lenni :(
2017. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem egyébként..... folyton panaszkodnak a nők, hogy senki nem figyel fel rájuk és amikor kapnak néhány levelet plusz egy kis odafigyelést akkor rá se bagóznak a férfiakra..... Én is hányszor írtam a csajoknak és próbáltam nem nyomulni meg semmi, azt az lett a vége, hogy a csaj elvesztette az érdeklődést vagy nem is volt olyan neki..... Én azt mondom, ha itt kapsz pár levelet akkor élj a lehetőséggel. Ha meg az utcán akarsz pasizni akkor szemezz vele a buszon meg mosolyogj. Ez csak egy példa volt, :)
2017. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. ne nyomulj, ne csinálj semmit egy nővel, mert akkor azt már egyenesen tolakodásnak veszik, viszont de azért kezdeményezz náluk mert különben azt hiszik hogy bzi vagy vagy nőgyülölő. Csak tudnám mi ebbe a logika..
2017. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!