Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én érzem hogy manapság társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én érzem hogy manapság társkeresőn ismerkedni lehetetlenség egy átlagos pasinak?

Figyelt kérdés
Ráírok 2, 3 átlagos lányra és semmi válasz....pedig normális intelligens levelet írok nekik..
2017. jan. 9. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

de gondolom hallottál már olyat, hogy a szépség relatív, tehát lehet, hogy nem jöttél be nekik, én se írok vissza olyannak, aki nem tetszik


egyébként pedig ne legyél pesszimista, majd ha 30 év után is sikertelen vagy, akkor már aggódhatsz, addig nem!

2017. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

hát igen főleg Tinderen... olyan kép kell ahol ki vagy gyúrva, háttérben vmi drága kocsi meg pálmafák, stb


Egyébként meg, Photoshop... sokan tényleg gány képeket raknak be magukról.. fel lehet azt tuningolni... majd ha kérdezi hogy hova tüntek a bicepszek, mondod h most fél éve nem gyúrsz, nagyon leeresztettél! Akkor már úgyis mindegy!

2017. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. 37 éves vagyok
2017. jan. 9. 12:02
 4/16 anonim ***** válasza:
37 évesen hány évesekre írsz?
2017. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. Korombeliek, 30tól 40
2017. jan. 9. 12:13
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

szerintem fogalmad sincs, hogy milyen párt akarsz magadnak!

ezért csak össze-vissza kalimpálsz, hátha bejön valaki!


tanácsom: írd le magadnak, hogy pontosan milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkezzen a párod, és gondolj ezekre. vonzd be magadnak a párod.

saját tapasztalatból írom, párommal már lassan 4 éve együtt vagyunk.

2017. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak átlagos pasinak, úgy nagyjából mindenkinek, kivéve pár jó külsejű, laza erkölcsű csajt és pasit, akik test alapján válogatják össze az aznapi szexpartnereket.


Eleve nem értem, ha mindenki azt nyomatja, hogy mennyire sok pasi van, milyen kevés a csaj, és azok is a pénzre mennek, akkor miért akar épeszű férfi ilyenre regisztrálni?

Nőként meg azt lehet megunni, hogy kiszemezgesd a sok nyomulós, szexpartnerre vágyó gyökér közül azt a párat, akivel érdemes találkozni. Egyszerűen nem ér meg annyit, hogy naponta ötven emberrel kelljen elbeszélgetni, hogy milyen fazonra borotválod, és miért nem akarsz pucér képet küldeni. A legtöbb nő nagyon gyorsan törli magát, aki marad, az meg olyan is...


Hála annak, hogy ez a tendencia csak egyre erősödik, így én is azt látom, hogy neten reménytelen ismerkedni, akár nő vagy, akár férfi.

2017. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom. Férfiként nem sok esélye van az embernek ismerkednie. Én is írom a leveleket, szépen megfogalmazva, helyesírási hibáktól mentesen, de még válaszra se méltatnak. Ez zavar a legjobban, hogy még esélyt se adnak az ismerkedésre. Én még csak a húszas éveimben járok, de már most azon gondolkozok, hogy fel kéne hagyni az egész ismerkedési hülyeséggel.
2017. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők 100x könnyebb helyzetből indulnak a társkeresőn (is), mint a férfiak. Értem én, hogy sok a barom, de több ezer férfiből kiszűrni a párszáz használható férfit még mindig könnyebb és kevésbé frusztráló, mint ha hónapokon/éveken át abszolút semmibe vesznek, mert abból aztán tényleg semmire sem jutsz.


Férfiként a társkereső oldal teljes mértékben felejtős.

2017. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nőként is nehéz boldogulni a társkeresőn ha kapcsolatot keres az ember, hidd el :) Ha szexpartnert, akkor tényleg nagyon egyszerű. A normális, intelligens levél szerintem egy választ megérne, de lehet hogy pont olyan lányokat találtál meg, akik nem komolyban gondolkodnak, vagy csak egyszerűen nem jössz be nekik.
2017. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!