Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy ilyen "férfiról"?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval társkeresőn. Én 22 éves, ő 20 éves. Amikor szimpatikusnak találtuk egymást, felvettük egymást Facebookon. De már ott egyből nem lett a szimpatikus a képei alapján. Bulin haverokkal, csajokkal való nagy pózolás, pia a kézben. De még is ezek ellenére tovább folytattam vele a beszélgetés. Azt állította, hogy ő komoly kapcsolatot keres, de ezt nekem elég nehéz volt elhinnem. Meg állandóan bókolt, írta hogy milyen jó lenne végre talizni. De tegnapelőtt tisztáztam vele a dolgokat, hogy szerintem mi egyáltalán nem illünk össze, és hogy értelme se lenne találkozni. Erre besértődött, és azt állította én csak hazudtam neki, és hogy más fiú van a dologban, meg hogy értelmesebbnek gondolt.
2017. jan. 12. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvesztette az önuralmát, elég gyerekes. Társkeresés frusztráló tud lenni. Nőknek is, férfiaknak is, más-más okból. Férfiaknak többek közt a nők kegyes hazugságai miatt. Ha ezt leírtad volna neki, amit itt a kérdésben, akkor nem gondolná hogy hazudsz sem hogy más fiú van a dologban. Másrészt egy őszinte válasz miatt ugyanúgy elvesztheti az önuralmát, és ugyanúgy kapsz egy mérges levelet.
2017. jan. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Leírtam ugyanezeket neki, amiket itt is.
2017. jan. 12. 08:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Tutra vette már, hogy simán aláfekszel. Nem gondolta, van még olyan csaj, akinek nem ez a célja. Besértődött, hogy te tusz jozanul gondolkodni. Őszintén mondva, rita tulajdonság a lányoknál.
2017. jan. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt gondolom, hogy túl korán dobtad, lehet, hogy balga módon azt hitte, hogy az ilyesmi képek teszik menővé a lányok szemében. A besértődését én egy kicsit jogosnak találom.

Egy találkozást megért volna...

2017. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ilyen egy piperkőc, felvuvalkodott arccal ne foglalkozz.

keressen akkor mást!

jobban jártok mindketten.

mit gondol, hogy téged kér számon?

én férfi vagyok, de főleg mikor még csak ismerkedünk, nem háborodok fel ilyeneken...

2017. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért találkoztam volna vele? Hogy utána még nagyobb legyen a csalódás, és ő dobjon engem?
2017. jan. 12. 08:55
 7/13 llorTllorT ***** válasza:
52%
ez nem férfi.ez egy hülyegyerek.tiltsd le és kész.
2017. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem, miért lenne hülyegyerek a srác? mert bulis képeket rak ki? mert normálisan bókolt a kérdezőnek és találkozni akart volna vele? Hihetetlenek vagytok. :)

Szóval: a kérdezővel beszélgettek, aki egyszercsak visszakozott, én is azt hittem volna, hogy belépett egy harmadik fél.


Ha a srác írta volna le az esetet, az ő szemszögéből, akkor meg a csaj lenne egy utolsó szemétláda, mert hülyítette eddig. :D

2017. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok egy olyan pasit komolyan venni, aki csajokkal úgy pózol, mint ha a barátnője lenne. Egy képen hátulról átkarolja a lányt, és megpuszilja a képen.
2017. jan. 12. 09:19
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg miért hülyítettem volna? Én is csalódtam már sok emberben az életem során. Ennek pedig még nem volt jelentősége, mert még csak neten beszéltünk.
2017. jan. 12. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!