Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a fiatalokkal? Ez régen is így volt?

Figyelt kérdés

Megannyi kérdés és válasz van ebben a témakörben, hogy miért ilyenek a nők/férfiak. Úgy látom nagyobb arányban a férfiak panaszkodnak, hogy a nők elérhetetlenek, meg, hogy pénz és kocsi nélkül esélyed sincsen. Lehet én élek más környezetben, de ezzel abszolút nem értek egyet. Azt látom, hogy elkeseredett férfiak(?)már fiatalon gyűlölködnek a nőkkel szemben, akik tényleg csak az anyagiakra mennek. Szerintem, akik ilyenek nem is igazi nők, viszont azt sugallja a fiúk viselkedése, hogy azért orrolnak rájuk, mert nem állnak szóba velük. Sosem derül ki, hogy próbálkozik igazi nővel, vagy tényleg értelmesebb lánnyal vagy csak a mindenki által szépnek mondott csajoknál. Nagyon sok párt ismerek, akiknek nem kellett pénz vagy kocsi, hogy boldogok legyenek. Én vagyok szerencsés vagy mások nem tudnak felülkerekedni magukon vagy ilyen szinten torzult az értékrendjük? Abban egyetértek, hogy nem mindenki egyenlő esélyekkel indul. Remélem, hogy érthető, hogy mire is gondolok.

Ui.: Senkit nem szándékozom megbántani kérdésemmel!



2017. jan. 12. 12:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

A mai világban a nők 2 dologra figyelnek fel igazán,amivel ki tud emelkedni egy férfi a többi közül:

1. Ha jóképűnek születsz.

2. Ha nagyon sok pénzed van.

Egyéb esetekben nem tudsz mivel kiemelkedni,mivel egyéb dolgokat kívülről nem látsz a másikon, a nők viszont külsőről ítélnek meg kizárólag...

Megmutatni,hogy pl. belsőd milyen csak akkor tudod,ha az 1. pontnak megfeleltél...

2017. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Erre írtam, hogy nem is igazi nő, aki így tesz. Azért a fiúk sem a csúnyának mondott lányokat keresik, nem igaz?
2017. jan. 12. 13:09
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Mi értelme az ilyen kérdéseknek? mindenki úgy látja a dolgot ahogy neki jó
2017. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Jól van, de ne ezekből a lúzerekből indulj ki.

Életképtelenek, semmi férfias vonás nincs bennük, csak egy nagy adag hiszti.

2017. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3 Kíváncsi vagyok, hogy mások miként látják, amit én így látok. Minden kérdésre ezt írod? :)

#4 Ezt gondolom, csak finomabban fogalmaztam! :)

2017. jan. 12. 13:15
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Bár én is fiatal vagyok (remélem annak számítok), azert leírom amit gondolok-látok:

a GYK-n síró fiatal férfiak általában három csoportba oszthatók: azok, akiket egy/kettő/több lány megbántott/kihasznált, ők a saját rossz tapasztalatuk alapján általánosítanak. Vannak a sötét szobából írogató kommentharcosok, akik várják, hogy álmaik nője egyszer kopogtat az ajtón, addig meg megy a savazás ezerrel. Illetve vannak, akik valamilyen fizikai-lelki tényező miatt hiába szeretnének párt találni, nagyon kicsi esélyük van, és az elkeseredettség egy idő után átcsap nőgyűlöletbe.

Szóval igen, a nem egyenlő esélyekkel indulás különböző emberekből különböző reakciókat hoz ki, valaki tesz érte, hogy a hátrányát ledolgozza, valakinek pedig könnyebb bárki mást (anyagias nők, gazdag férfiak stb.) hibáztatni a saját életük sikertelensége miatt.

2017. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5%
3 vagyok, Tökmindegy, egy nő teljesen más nézőpontból látja a dolgokat és más nézőpontból látja egy férfi. Nőként teljesen más körülményekhez szocializálódtak, párkeresés terén általánosságba ellehet mondani hogy nőknél fele annyi energiát sem kell befektetni ahhoz hogy még szóba is álljon férfivel. Forditva viszont egy férfinek az elvárásokkal kell megküzdenie, pl ha már a férfinek arcszörzete van akkor egyből igénytelen lesz, egyből kerülni kell mert biztos negativ ember lehet.. Forditva nincsenek meg annyira ezek a kivételezések szerintem. Igy egy nő még elképzelni se tudja mi a helyzet a másik oldalon, csak azt gondolják hogy a férfiak ilyen meg olyan hibáiból vannak.. tehát teljesen eloszlanak a vélemények a 2 oldalról. Én már számtalanszor jöttem saját tapasztalatomat leirva, de azokra is a legtöbb válasz az jött hogy én vagyok a hülye meg biztos csak kitaláltam.. Igy nem látom értelmét az ilyen kérdésekre
2017. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem, te egy szerencsétlen vagy, aki a kifogásokat keresi :D
2017. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy hülye vagy és azt sem, hogy kitaláltad. Egyetértek abban, hogy kevesebb erőfeszítést igényel egy nőnek a párkeresés, de ne csak a külsöségekről beszéljünk. Ismerek olyan nőt, aki csak csettintene és minden ujjára kapna egyet, de egyedülálló, mert olyan férfiakba botlik. Ugyanúgy nem kell a pénzes neki, mert hülye. Férfira van szüksége, nem pénzre... A férfiaknak is ugyanúgy vannak elvárásaik egy nő megjelenésével kapcsolatban, ami nyilván ezesetben nem az arcszőrzet. Örülök, hogy leírtad a véleményed, így is kezdhetted volna! :)
2017. jan. 12. 13:39
 10/19 A kérdező kommentje:
#6 Hasonlóan gondolom. Természetes, hogy egy kialakult helyzetre mindenki máshogy reagál.
2017. jan. 12. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!