Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a fiatalokkal? Ez régen is így volt?

Figyelt kérdés

Megannyi kérdés és válasz van ebben a témakörben, hogy miért ilyenek a nők/férfiak. Úgy látom nagyobb arányban a férfiak panaszkodnak, hogy a nők elérhetetlenek, meg, hogy pénz és kocsi nélkül esélyed sincsen. Lehet én élek más környezetben, de ezzel abszolút nem értek egyet. Azt látom, hogy elkeseredett férfiak(?)már fiatalon gyűlölködnek a nőkkel szemben, akik tényleg csak az anyagiakra mennek. Szerintem, akik ilyenek nem is igazi nők, viszont azt sugallja a fiúk viselkedése, hogy azért orrolnak rájuk, mert nem állnak szóba velük. Sosem derül ki, hogy próbálkozik igazi nővel, vagy tényleg értelmesebb lánnyal vagy csak a mindenki által szépnek mondott csajoknál. Nagyon sok párt ismerek, akiknek nem kellett pénz vagy kocsi, hogy boldogok legyenek. Én vagyok szerencsés vagy mások nem tudnak felülkerekedni magukon vagy ilyen szinten torzult az értékrendjük? Abban egyetértek, hogy nem mindenki egyenlő esélyekkel indul. Remélem, hogy érthető, hogy mire is gondolok.

Ui.: Senkit nem szándékozom megbántani kérdésemmel!



2017. jan. 12. 12:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#8 Ki a szerencsétlen és ki keres kifogást? Kifejtenéd? Nem értelek.
2017. jan. 12. 13:50
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
9 az az ismerősöd aki "egyedül van, szinte biztos hogy tart szeretőket, vagy valakivel csak el el megy bulizni, kalandozni, úgy van ő egyedül. De ha megkérdezi az ember annyival kibújik hogy hát ő el van egyedül meg nem keres senkit, vagy vár egy jobbra. Igy persze, ellehet lenni hosszú időkig
2017. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

Én úgy gondolom, hogy valahol azért létezik az a jelenség, hogy manapság nehezebb ismerkedni. Én nő vagyok, nagyon jó párkapcsolatban élek, de ha körbenézel, a médiából ömlik a sok sz.r dolog, ami tulajdonképpen csak elidegeníti a két nemet egymástól és én biztos vagyok benne, hogy ez tudatos. Pár évtized múlva szerintem már általános lesz, hogy van egy egyedül élő felnőtt réteg.


A nőknek azt tolják az arcába, hogy legyen a pasi magas, jóképű, kiépült egzisztenciával rendelkező, mert nehogy már egy pár tagjaként érje el ezt, hiszen akkor már nem is életrevaló. A pasiknak meg azt, hogy ha egy nő nem lézerezteti a szőrt az ánusza körül, már igénytelen és ha elfingja magát is menekülni kell tőle. :D Tudatosan emelik az igényeket és ez bizony minden olyan kommunikációs csatornán megjelenik, ami csak létezik. Szerencsére vannak, akiket ez még nem szippantott be, de azokat sem lehet hibáztatni, akiket már igen.


Tudom, összeesküvés elmélet, de én tartom magam ehhez az elmélethez.

2017. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

Ó, ez egy remek, összetett jelenség, amit nagyon sok dolog befolyásol, még címszavakban is hosszú felsorolni.


Kezdve azzal, hogy most másképp "divat" gyereket nevelni. A kisfiúkat úgy, hogy nem baj, ha sírsz. Nem baj, ha nem nyersz, a részvét a fontos. A rózsaszín is nagyon szép rajtad. Anyuci pici üntyipüntyi kisfia, majd kapsz kakaót, puszikát, és nézd a tévét.

A lányokat meg úgy, hogy ne bőgjenek, álljanak ki magukért, üssék le a kissrácot, ha a haját húzgálja, és ne érje be a győzelemnél kevesebbel.


És a csonka családok:

Kisfiúk nőnek fel nők között, férfi minta nélkül. Úgy, hogy nem baj, ha apuci elment és most más nénivel él, nem szabad rá haragudni. Ez így természetes, hogy családok szétmennek.

A lányok úgy nőnek fel, hogy egy fiúban se szabad megbízni, állj a saját lábadra, és tudd eltartani a családot, mert az a nők dolga.


Aztán telik az idő, és ezek a kisfiúk és kislányok felnőnek.

És adva van egy generációnyi anyámasszonykatonája, akinek szárazdajka kell, sír ha elutasítják, és ami nem megy, azt meg se próbálja. És ők próbálnak összejönni olyan csajokkal, akiknek nagyobb a töke, mint nekik, 22 évesen önállóak, 30 évesen eltartják az egész családot, és nem csak főzni és mosni tud, de pöpecül felfúrja a polcot is.


De: a genetikai programunk még mindig arra kódol minket, hogy fenntartsuk az emberi fajt.

A nők nem dugópajtit keresnek, hanem apát a gyerekeiknek. Olyan férfit, aki jó apa lenne a gyerekinek, megbízható, vállalja a felelősséget, önálló, stb.

Anyuci pici fiai között 90% sírva menekül egy terhességi teszt látványától is, és élete célja, hogy minél több nőt dugjon meg, következmények nélkül.

Aztán meg sírnak és csodálkoznak, hogy a mai 20 körüli lányok nem látják bennük a férfit, és inkább 35+ pasikkal állnak össze, akivel aztán gyorsan családot is alapítanak.


Egyszerűen a két nem egyre jobban távolodik egymástól, nem találkozik a kínálat és a kereslet.

A pasik címlaplányokat keresnek barátnőnek, dugópajtinak, és belebetegszenek, ha meg kell hívni a csajt egy kávéra. Álmaik netovábbja a playboy életmód, hogy hetente más cicababa pörög a farkukon.


A lányok pedig férfira vágynak, aki mellett biztonságban érzik magukat, aki apja lesz a gyereküknek, és képes elköteleződni. Ja, és az se hátrány, ha egzisztenciálisan stabil, mert egy gyereket fel kell nevelni. Egy-két kivételtől eltekintve, nem kaphatóak arra a ribizli szerepre, amire a pasik vágynak.


Tudod: kínálat, kereslet.

Csak mindenki olyat kínál, amit a másik nem egyáltalán nem akar, legalább is nem a saját korosztályából.

2017. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sokkal több téma szokott felmerülni az anyagias/felszínes nőkről való panaszkodásnál, de tény, az itteni kérdések túlnyomó része ebben fullad ki. Vannak viszont felvetések meg kommentek (és mint ilyen, tapasztalatok) a normális, környezetükben mindenki által rendesnek mondott lányokról ugyanúgy, és pont ez hozza a nagyobb pofont, olyanban csalódni akit első blikkre végre másnak mondanál.
2017. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 icu75 ***** válasza:
A 14es megmondta! Respect!
2017. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi a továbni válaszokat!

#13 nem akartam a sorokat szaporítani,de gondoltam rá és örülök, hogy megemlítetted a médiát! Az uszításon kívül még úgy befolyásol, hogy szépségideálokat teremt, meg mossák a tinédzserek agyát ezzel a sok celebbel, akiknek értékük és mondanivalójuk még a nullához sem közelít, mégis bálványozzák őket, példát vesznek róluk. Párkapcsolatot tekintve pl.: Édes élet, meg a valóság ...

#14 A Te mondanivalód is nagyon hasznos dolgokat közöl! A csonka családok és a válás, valamint ebből fakadó szülöi viszályok sok gyermek életébe betörnek, megmérgezik azt. Nagyon sok ilyen gyereknek szerintem keményen pszichológushoz kellene járni, mert nagyon mély trauma éri öket.

Abban azért egyetérthetünk, hogy a fiatal nők gyakran ráfáznak erre a 35 pluszos pasira.

2017. jan. 12. 20:41
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

#14-es.


Az a baj, hogy el is hiszed, amit mondasz. A válaszod éppen olyan sztereotip, mint az itt picsogó kisgyerekeké.


Pontosan az a gond, hogy ma már a nők nagyon kis százalékára igaz, amit leírtál. És a férfiaknak is csak egy kis százaléka az az anyámasszony katonája, akit leírsz.


Melyik lepukkant hülye honlapról foglaltad össze ezt az ál-társadalomtudományos hülyeséget?

2017. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18: Persze, hogy sztereotip, bár inkább agyonhasznált, ezért nem érdekel már senkit. Attól még igaz, és ez nagyon is probléma.
2017. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!