Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esely van ra, hogy anyosom talaljon part maganak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Anyosom 50 koruli kb 100-120 kg egeszseges no. Jol tud fozni lehet vele beszelgetni. Van munkaja. Mennyi esely van ra, hogy a korabeli ferfiak ne a kulsejet nezzek hanem a belsot pl. Hogy lehet vele beszelgetni programokat csinalni? Koszi a valaszokat

2017. jan. 12. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán van rá esély, ezt most irónia nélkül írom.
2017. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezzel a túlsúllyal nem sok, főleg ha ő is inkább a jól karbantartott ötveneseket nézegeti.

A férfiak idősebb korban jellemzően jó pár évvel fiatalabb párt akarnak maguknak, tehát anyósod jobban jár, ha inkább a 60 körüli urak közül válogat.


Egyébként ha csinos, ad magára, fiatalos, és arcra csinos, akkor jobb esélyekkel indul, mint egy rövid-göndör frizurás, elhanyagolt, szocreálban megragadt ötvenes menyecske.


A puding próbája az evés: dobjátok fel fényképpel egy társkeresőre, nem csak fiatalok szoktak ott beszélgetni.

Hamar kiderül, hogy van-e érdeklődő, mert vele egykorú férfi biztos, hogy nagyon sok van fent. Hátha nem csak a 20 éves libákra hajtanak.

2017. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

szia, koszi a valaszt, azt elfelejtettem kerdezni hogy milyen uton probalkozzon ami a legeredmenyesebb lehet? Facebook? Tarskereso netes oldal? Ujsag hirdetes?

Koszi

2017. jan. 12. 14:44
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Hirdesd meg a neten.

Pl: 50-et fizet 120-at kap.


Esetleg: 5cm tokaszalonna a hozzánőtt kocával együtt jutányos áron eladó.

2017. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kac kac
2017. jan. 12. 14:57
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Vetera? Lehetne rá licitálni.

Percek óta a kérdésen röhögök.

Gyanítom rajtad fog maradni.

50-es 120 kilós egészséges nő.

Leszámítva, hogy menni nem bír, de dolgozik.

Magas vérnyomás? Cukor? Szív? Koszorúér? Reflux?

Melyik nem nyert a diagnózisból?

2017. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 49%-os biztos egy igazi csődör (vagy kanca), ha már ennyit tud nyeríteni a kérdésen. A másodiknak igaza van: regisztráljon társkeresőre, ott biztosan fog találni korban hozzá illő férfiakat.
2017. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6os meg csak ne is emlits ilyet,hogy rajtam fog maradni
2017. jan. 12. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. "Nézzd meg anyját, vedd el a lányát"
2017. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fia van, aki jol nez ki. En vagyok a lany
2017. jan. 12. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!