Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges az, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy valakinek költöznie kell ahhoz, hogy párt találjon?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül csak kis falukból költözve, hanem akár egyik nagyobb városból egy másikba.
2015. okt. 2. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

" hanem akár egyik nagyobb városból egy másikba."


Nemigazán, a probléma valószínűleg benned van, nem a városban, bárhová menne veled.

2015. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha neked környezetváltozásra van szükséged és ezt anyagilag is megteheted, akkor tedd!


Lehet, hogy jól jársz vele, de lehet, hogy ugyanolyan életed lesz, mint előtte! Ezt senki sem tudhatja addig, amíg el nem döntöd, hogy mit akarsz valójában.


Egyébként, ha az egyik városban sz..rul csajoztál/pasiztál, akkor attól még egy város váltás nem fog javítani a helyzeteden.

Inkább neked kéne változnod, nem biztos, hogy a környezetnek.

2015. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokat változtattam magamon, évek alatt. Ennél többet nem tudom mit tudnék még tenni. De valószínűleg az én életem már így marad.
2015. okt. 2. 23:01
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Attól függ hova.Ha külföldre akarsz menni egy nagyobb európai országba,akkor azt mondom hogy igen,nagyon is.

Ebben az országban viszont nincsen különbség városok között olyan túl nagy.

Saját tapasztalat,hogy külföldön legalább emberszámba vesznek a nők,szívesen beszélgetnek,nem nyomorékoznak le,nem aláznak meg...

Ja és ha körbenézel az utcán nem azt látod,hogy mindenhol csak a jóképű,izmosaknak van barátnőjük,hanem ott tényleg egyenlőségre törekednek,és a teljesen átlagos srácoknak is van barátnője.Itthon ez messze nincs így...

24/F

2015. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Én is a külföldre szavazok. Ott még vannak értékes nők. A fiatal magyar nők többsége egy hatalmas nulla, akkora az egójuk mint a ház, de szinte semmit nem tudnak felmutatni max valami büfé-ruhatár bölcsész diplomát, kedvesség, empátia, szerénység nincsen bennük, külsőre átlagosak hiányzik belőlük a női báj, smink nélkül többségük erős közepes, az igényeik viszont katasztrófák, a szuper férfit várják, aki jóképű, izmos, sármos, gazdag, magas társadalmi státuszú, izgalmas, titokzatos, minden körülmények között határozott stb. stb.
2015. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor én valószínűleg egy hatalmas nulla vagyok, pedig nincsen bölcsész diplomám. De valószínűleg ezért nem kellek a férfiaknak...
2015. okt. 2. 23:22
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

"De valószínűleg ezért nem kellek a férfiaknak..."


Baromság! A férfiak nem kellenek neked! Egy nő bármikor talál neki megfelelő társat, kivéve ha agyonválogatja az agyát, vagy ki sem mozdul a házából!

2015. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nekem pl. külföldre kellene költöznöm, hogy találjak olyan nőt, aki elfogad az ocsmány külsőmmel együtt. Te pedig azért nem találsz pasit, mert túl válogatós vagy, és senkinek nem adsz esélyt, aki nem néz ki tökéletesen.
2015. okt. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!