Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha férfiként csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha férfiként csak úgy tudok beleszeretni egy nőbe, hogyha fel tudok nézni rá valamiért?

Figyelt kérdés

Tudom, ez főleg fordítva szokott így lenni, hogy a nőnek kell felnézni a férfira, a férfiak többségének pedig elég ha van lyuk a párján, lehetőleg ne csak 1 hanem 2. De nekem pont ez a bajom, hogy egyszerűen nem tudok érezni semmit "kierőltetett" szexuális vágyon kívül egy nő iránt, ha nem tudok rá felnézni.

A legtöbb nő sajnos nem rendelkezik a fizikai vonzerején semmi valódi értékkel. Nagyon ritka az olyan nő, akire fel lehetne nézni valamiért, mert ő maga ért el valamit az életben, vagy esetleg van valami olyan belső tulajdonsága, ami tényleg bámulatos.

Ezért vagyok hajlamos nagyon könnyen érzelmeket táplálni például külföldi csajok iránt. Amikor külföldön vagyok, erre nagyon vigyáznom kell. Egész egyszerűen mert itthon annyira ritkaság az olyan nő, akibe lenne valami, hogy már az is valami, ha egy csajnak az "ősei" elértek valamit. Adott esetben jóléti országot, ahol a minimálbér is 400 ezer forintnak megfelelő.

Hogy találok így megfelelő társat?


2017. jan. 13. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, ez főleg fordítva szokott így lenni, hogy a nőnek kell felnézni a férfira, a férfiak többségének pedig elég ha van lyuk a párján, lehetőleg ne csak 1 hanem 2."


Ezt neked ki mondta? :D Tisztelet nélkül szerintem nem tudsz beleszeretni sem a másikba, legyen akár férfi, akár nő. Nagy zavar lehet a te fejedben.


Ráadásul a hozott példád alapján szimplán inkább infantilis vagy és éretlen:

"Ezért vagyok hajlamos nagyon könnyen érzelmeket táplálni például külföldi csajok iránt. Amikor külföldön vagyok, erre nagyon vigyáznom kell....Adott esetben jóléti országot, ahol a minimálbér is 400 ezer forintnak megfelelő."


Akkor te most a pénzt tiszteled? Azt sem tudod, mit/kit tisztelsz. Nem lehet így könnyű, az biztos. :)

2017. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha te ilyen sötét vagy, akkor tök mindegy kit vagy mit tisztelsz.


Amúgy igen, kapcsolat csak kölcsönös tisztelet esetén lehetséges. De tisztelni az emberi tulajdonságokat lehet, nem az anyagi helyzetet.

2017. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első pár mondatoddal én is egyet értettem és szimpatikus volt a mondandód. Viszont amikor azt írtad, hogy kizárólag külföldön találkoztál értékes nőkkel, - na innentől vált nehezen hihetővé a történet.

Saját ismeretségi körömben is legalább 5 nőről tudom, hogy amit elért azt csak magának köszönheti.

2017. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az emberi érték nem pénz kérdése, hanem az otthonról hozott példa és neveltetés.

Mindenkinek mást jelent a valódi érték és azon is el kell gondolkozni miként lehet valamit elérni az életben nőként? Mert egy nőnek nem olyan egyszerű mint egy férfinak :-)azért sokkal több az akadály.


Én hiszem, hogy a magyar nőkbe és férfiakba is megvannak a megfelelő értékek, csak nagyon nehéz észre venni, mivel nehezen szocializálódnak, legalábbis én ezt figyeltem meg, külföldiként.


Majd arra fogsz felnézni, akibe igazán szerelmes leszel.

2017. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha Te ilyen nőt eddig csak külföldön találtál, akkor nem kérdés: menj ki és keress ott tovább!


Hidd el, Magyarországon is van rengeteg nő akire fel lehet nézni, aki helyt áll a munkájában, helyt áll anyaként, társként - értelmes, okos és emellett igazi nőies nő.

Nem törvényszerű,hogy bámulatos benső tulajdonsággal kelljen ehhez rendelkeznie, hiszen valószínű Neked sincsenek ilyenek...


Általában úgy működik ahogy az előttem szóló is írta: szerelmes leszel és felnézel rá, ez együtt szokott járni.

2017. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!