Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kellemetlen, de képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kellemetlen, de képes vagyok beleszeretni mindenkibe akit sírni látok, más is így van?

Figyelt kérdés
Kicsit creepy a kérdés, de egyszerűen megszépíti az embert a sírás, mert manapság nagyon sokan kicsit elbújnak a saját kis világukba, vagy falak mögé, és nehezen lehet kicsalni sokakból egy hű érzést, a sírás meg pont ilyen. Jó, a másik nemhez azért nem vonzódok még így sem, de elég extrémnek érzem, hogy párkapcsolat alatt is, ha látok egy síró nőt én annyira szívesen odamennék és megölelném és megtetszenek így emberek...
2016. nov. 19. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Pfff, te egyszerűen csak egy tehetetlen lúzer vagy már megbocsáss kedves kérdező, aki a legnagyobb esélyt a csajozásra akkor látja, ha megreped egy szegény lány emocionális burka és kiszolgáltatottá válik. Egy IGAZI FÉRFI ilyenkor segít neki erőt meríteni és nem él vissza a lány érzelmi megingásával. Ez elég gyenge jellemre vall. Szóval ne ferdítsd, ne köntörfalazz, mert látszik, hogy szimplán nem tudsz férfiként kiállni a nők elé és önerőből meghódítani őket. Nyugodtan le lehet pontozni, de vállalom a véleményemet (amivel normál esetben nem kellene, hogy egyedül legyek).
2016. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de kicsit mellélőttél, mert sosem használtam ezt ki, és az eddigi párkapcsolataim sem így indultak.
2016. nov. 19. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem csupán empatikus vagy, de nem hinném, hogy ez szerelem lenne, inkább magas az együttérző képességed, szereted a gyengébbeket támogatni. A sajnálatot én legalábbis soha nem keverném össze a nemi vonzalommal.

Amikor sírunk akkor valóban "levetkőzünk", és legtöbbször az igazi rejtett sebezhető oldalunkat mutatjuk meg, talàn még ezért tűnhet vonzónak szàmodra.

Egyébként különösnek találom, mert a legtöbb férfit irritàlja a síró nő làtvànya, feszélyezi őket, mert nem tudnak mit kezdeni a helyzettel.

2016. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!