Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mi volt a legillúziórom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legillúziórombolóbb társkeresésénél a másik félben?

Figyelt kérdés
Amikor úgy tűnt hogy ő ideális lehet, és akkor valami olyan derült ki róla, amitől egy világ dőlt össze bennetek. Pl. teszem azt cigizik, van párja csak nem tudtad, nem ápolja magát, vagy épp ő vár el tőletek túl nagy dolgokat amiket nem közölt előre, legyen autód, házad stb. Nektek mik voltak?
2017. jan. 13. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a rokonoktól vagy barátoktól kér tanácsot a rövid kapcsolatunkat illetően.
2017. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
7 évvel ez előtt amikor még elég béna voltam ilyen téren, az akkori kiszemelt lánnyal próbáltam összejönni. Még nem volt fészbuk de nagy divat volt a skype és hát sokat beszélgettünk ott is. Több mint másfél hónapig fűztem, már totál úgy volt hogy zöld a lámpa amikor kiderült volt palija és rajtam kívül még négy másik fiúval írt ugyanígy skype-on. Hát nagy volt a pofára esés. De kell az ilyen tapasztalatnak.
2017. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elpanaszolta, hogy a barátai azért csesztetik, mert nem tudja ki írta a Szózatot. (23 éves volt)
2017. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ma kaptam:

"Szia X,


Szeretnék veled beszélgetni... Én Pilpócspusztáról írok neked de van pöpingórán is házam hétvégenként ott szoktam lenni. Egy ipari üzemben dolgozom barométerállítóként pilipócspusztán. Nincs se barátnőm, se exem, sem to szó cim bo rám :)

Ui.: tudom sokan írnak de ne velük foglalkozz hanem velem:)

pusz

Z"

Nyilván a helyszínt és a neveket átírtam. De: Állítólag értelmiségi, mégis kisbetűvel írt majdnem mindent, amit naggyal kéne, és egyébként meg ez a "to szó cim bo rám".... uhhhh...

Egy másik, de nem az egész levelet idézem, csak az uccsó sort:

"Lehet baratsag szextrakkal, anyagi tamogatas mellett."

Aztán: Mikor randin kihúzom a széket, hogy leüljek, és leül rá a pasi.

Vagy mikor a szájában rohadnak a fogai. Uhhh... Vagy mikor melegítőben jön a randira. Amikor felajánlja, hogy első randin menjünk sétálni egy totál kietlen helyre, ráadásul a legnagyobb hidegben (pl. egy kilátó), és mikor megírom, hogy szeretnék emberek között a melegben lenni, akkor eltűnik.

2017. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondta, hogy a nagyapja szelleme egy házi egérben tért vissza, és befogadta, meg eteti, pedig nem tűnt hülye csajszinak, de tévedtem. 22/F
2017. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Amikor kiderült, hogy valójában mégiscsak olyan, mint a többi nő: sértődős, szűklátókörű, irracionális érdekember.
2017. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
A hazugság! És,hogy amolyan tartaláknak félre teszik az embert... Fel is adtam. :D
2017. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
az hogy pénzbe kerűl
2017. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Mikor kiderült, hogy már átment rajt a város.
2017. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Imadom a haziegeres csajt!!
2017. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!