Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lány éveken keresztül azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány éveken keresztül azt mondta, én vagyok a szivszerelme, velem akar gyereket is, erre a minap benyögi, hogy ő rám mindig csak barátként tekintett, és másik férfiba szerelmes, én vagyok a hülye, ha ezt nem értem?

Figyelt kérdés
Nem feküdtünk le egymással, távkapcsolatról van szó, de akkor is, lányok, miért kell valakit éveken keresztül hitegetni, ha közben mást szerettek? Vagy hogy van ez nálatok? Nem ő az első nő, akivel igy járok egyébként...

2016. dec. 29. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

távkapcsolat évekig

semmi intimitás/szex


bocs,de aki ebbe beleéli magát, annak még van mit tanulnia...legközelebb ne legyél hülye, ennyi

2016. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Már sokszor leírtam és mindig lepontoztak, de nem érdekel, leírom mégegyszer: A lányok viselkedésében nem érdemes logikát keresni!
2016. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb ne nevezz valamit kapcsolatnak, amikor nem az. Ezek a netes beszélgetések találkozó és intimitás nélkül NEM párkapcsolat - akkor sem, ha nagy szerelemről vagy jövőről magyaráznak benne távolról. Átvertek, sajnálom, tanulj belőle.
2016. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Tartalékba rakott. Majd ha nem jön össze a kiszemelt férfival, újra felfedezi benned a valódi értéket..., amíg megint nem talál nálad jobbat.


Hagyd a fenébe és keress magadnak egy másik csajt.

2016. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Évekig távkapcsolatban, nem volt szex... Komolyan nem értem, te miből gondoltad, hogy ebből valaha lesz valami, ha ennyi idő alatt addig nem jutottatok el, hogy lesz egy randi. Tudod, a családalapításhoz nem árt fizikai kapcsolatba kerülni a lánnyal, viberen keresztül nem fogod tudni megdugni. Ha neked erre évekkel később sikerült rájönni, akkor így jártál.


A távkapcsolatban az a szép, hogy fingod nincs arról, hogy a másik mit csinál és kivel kavar, ha épp nincs online, és ha nincs kilátásban, hogy idővel egymás közelében tudjatok élni, akkor semmi se lesz belőle. De hogy gyerekvállalás egészen biztos nem, az garantált.


Mégis, miben reménykedtél?! Küldesz neki egy kémcsőben spermát futárral, ő felrakja magának, és naponta két képet küld utána a pici babuciról, akit "Veled" vállalt?!

Ezen én már csak röhögni tudok.

2016. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2%

Nem vagyok lány


Szerintem szexszel és szex nélkül is ugyanez lenne a vége. Ha lefeküdtetek volna akkor azt mondja hogy megunta és ki akarja próbálni mással.


Én is tapasztaltam már azt hogy egy nő minden szépet és jót mond, végtelenségig tartó szerelem, majd meggondolja magát és nem kellek neki. Velem ezt egy darab nő eljátszotta sokszor egymás után.


Szerintem ez valamiféle propaganda hatása. A csillámpónis mesék és az agyhalott divatmagazinok, médianyáladzás, celeb életének és életképtelenségének a mutogatása és a rosszindulatú és boldogtalan barátnők együttesen megteszik a hatásukat.


Lehet érdemes lenne azon gondolkodni milyen erre utaló jelek voltak a csajtól. Valszeg nem ez volt az első eset, amikor rájöttél hogy nem megbízható, az igene és a neme nem ugyanazt jelenti, mint neked.


Az a "csodás" ma a párkapcsolatokban, hogy mindent ki lehet mondani meg lehet ígérni és utána meg lehet szegni. Nincs tétje a járásnak, a szexnek, házasságnak, gyerekvállalásnak. Semminek sincs tétje, mert minden elmúlhat. Ott vannak a mémek és a mondások, hogyha már nem vagy szerelmes hagyd el, keress egy jobbat...


Nincs felelősségvállalás. Egy cukimuki plüssnyuszin kívül a nők semmiért sem akarnak már felelősséget vállalni. Annyi életcéljk van hogy milyen rövid ruhát vegyenek fel, hova menjenek bulizni és hogy sminkeljenek.


Csak nekem van ebből elegem?

2016. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hol vannak most a nagy nővédő feministák, akik mindig bizonygatni akarják, hogy a nők akkor is szentek és sérthetetlenek, ők nem hazudnak soha? Érdekes, valahogy nem jönnek válaszolni ehhez a kérdéshez, amikor szembe kellene nézniük a valósággal, hogy milyenek is a nők...
2016. dec. 29. 14:40
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

Nem, ők nem válaszolnak ilyen fasiszta és hímsoviniszta kérdésekre. Mert te valójában rabszolgasorba tartod azt a szerencsétlen nőt. És ő nem is hazudik csak megváltoztatja a véleményét. És ő egy erős és független nő, akinek ki kell bontakoztatnia a függetlenségét. És attól hogy több férfival kavar össze vissza, mindenkibe szerelmes, az azért jó és helyénvaló, mert ettől nőnek érzi magát.


Valahogy így gondolkodhatnak a feminácik. Jobb őket nem csalogatni :D

2016. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nőnek akkor higgy, ha ló legel a sírján!
2016. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
10-es, bocs, de véletlenül lepontoztalak, mielőtt végigolvastam a kérdésedet, mert a feminácik is pontosan ezeket szokták írni :)
2016. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!